Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan működik a vatera?

Hogyan működik a vatera?

Figyelt kérdés
Lehetőleg minél részletesebben ha nem vagytok lusták leírni, ugyanis minden érdekelne! Vásárlás, árak, rendelés, szállítás. Köszönöm előre is:)
2011. máj. 23. 21:17
 1/7 legendavagyok01 ***** válasza:
74%

Most komolyan azt akarod, hogy írjuk le azt, ami a vaterán mind ott van, részletese, szájbarágósan?????

[link]

2011. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, mert egy tapasztalt vásárló szájából megnyugtatóbb hallani ezeket a dolgokat:D de köszönöm a linket:(
2011. máj. 23. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

NE REGISZTRÁLJ !!

üdv:)

Ha kár ér a VATERA kihuzza magát hiszen ő csak közvetitő


Ha eladni kívánsz ott a Licit.hu

És ingyenes


(Tudod hogy milyen jó érzés amikor van egy termékedre 6 vagy 10 licit és a terméket kb 11 000 Ft on van

és jön egy kamugyerek aki szándékosan fellicitálja

aztán meg se telon se emailba nem tudod elérni !!

de amikor bevágod neki a minusz értékelést s kőzbe meghirdeted a termékedet ujra persze ismételt feltöltési díjjal ,jön az értesitő hogy a partnered negatival díjazott és még koment ként azt is oda írja hogy nem lehetett téged elérni !!


másodsorba ha van a vatera felé tartozásod akkor 3 honap mulva automatikusan elküldi egy behajtó cégnek !!


még akkor is ha befizettél mindent mert lehet hogy az egyik munkatársuk elkeverte a befizetésedet

ÉS neked kell bizonygatni hogy márpedig befizetted


de a behajtó cég felé neked kell megfizetned az Ő hülyeségüket:)


sok szerencsét a vaterázáshoz

yxxxxy

vatera

2011. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 legendavagyok01 ***** válasza:
100%
Én már jópárszor vásároltam (eladni nem adok el), és ha normális partnertől vásárol az ember, nincs semmi gond.
2011. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bp1985 ***** válasza:
100%
Csak a vaterán adok el, sehol máshol. Soha semmi gond nem volt a több ezer eladásom alatt. A feltöltési díj meg kb 5 ft. Abba még senki nem halt bele. Ha nem adod el, a jutalékot nem kell kifizetned. Nyugodtan regisztrálj be, jobb, mint az ingyenes oldalak. Ami fent volt nekem licit.hu n majdnem 1 évig, azt ugyanabba az árba vaterán 3 nap alatt elvitték.
2011. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha venni akarsz akkor olyan eéadótól akinek már megygyőző mennyiségű eladásai vannak. pl. 50-100. Esetleg becsúszva 1 max. 2 negatív értékelés. Ennél lejjebb nem érdemes komolyabb árut megvenni. Bármi kétséged van a termékkel kapcsolatban kérdezz az eladótól! Van ilyen menüpont. Ez fontos lehet a későbbiekben. Esetleg kérj tőle újabb képet, ha fel lehet tenni.

Licitálás: ha licitálós a termék akkor aösszeget adj meg amit neked még megér. Minimum két lépés kell ahoz, hogy a licited érvényes legyen. Függetlenül attól hogy jelenleg hol áll a licitálás. Magyarán visszaléphetsz. Nyilvánvaló, hogy a licited megadása előtt még alacsonyabb a licit ár mint az általad megadni kívánt összeg. A rendszer automatikusan akkora összeget ír ki amivel te az általad megadott osszeg kereten belül még megveheted. Ha magasabb lesz az ár, emailben értesítenek, hogy nem te vagy a nyerő. Többet ajánlott valaki mint amit neked max megér. A licit végén, ha nyertél akkor emailt kapsz az eladó elérhetőségeivel.

Szállítás: a termék lapon közli az eladó mi mennyibe kerül, mik a lehetőségek. De te is rákérdezhetsz esetleg más átvételi formára. Konkrét elérhetőséget nem megadva, mivel kivágnak az oldalról. A licitálás előt, közben te választod ki a lehetőségek közül. hogy hogyan akarod átvenni. Sokan tévesztik a csomagot a levélpostai küldeménnyel. A levélpostai küldemény nem csak boríték de doboz is lehetz, ha paraméterei az előírásnak megfelelnek. A levélpostai küldemény iktatott küldemény amelynek kártérítési díja max a feladási érték 15. szöröse. A csomagnak alap esetben 30-50eFt körül van

Fix áras termékeknél, ha kiválasztod a szállítási módot illetve darabszámot bejelölöd, ha van ilyen pl. több darab van feltéve, akkor azonnal meg tudod vásárolni. Nincs alku.

Eddig több mint 500 eladásból 1 alkalommal tünt el csomagom a posta miatt, 2-3 alkalommal nem vették át a küldeményt, és 1 alkalommal szúrtam el a termék paramétereit amiből hátrányim volt.

Számlázás vatera felöl: 3 havonta mindenképp küldenek számlát vagy csekket. Mint eladónak be kell fizetned. Egyébként én utalok annak van jobban nyoma mint a csekkezésnek. Minimális halmozott fizetési összeg utalásnál kb. 300 Ft körül van. Kivétel ha alacsony a forgalmad mint eladó, és csak a negyedéves fizetést kell feladnod. Ekkor kisebb összeg is lehet.

Hogy ne csak fényezzem a portált: Mindenhol vannak átverős emberek. Itt is. Gondosan megválasztott eladóktól öröm vásárolni. Mert tényleg azt kapod amit látsz illetve felajánlanak.

2011. máj. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon szépen köszönöm a segítséget! öröm ha ilyen emberek válaszolnak nekem!! Sok mindent megtudtam..szerintem megpróbálok vásárolni! Tényleg köszönöm :)
2011. máj. 24. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!