Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan töröltessek egy nekem...

Hogyan töröltessek egy nekem nem tetsző képet a facebookról?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki folyton tök abszúrd képeken jelöl be és olyan képeket rak fel rólunk amiket én nem akarok hogy ott legyen. Tudom szóljak neki meg bla bla bla. Már többször megkértem de aztán 2-3 hét múlva ismét ott egy kép. Ha jelentem a képet akkor sem leszedi a képet hanem letiltja az ismerőst aki azután is betud jelölni képeken, szóval szerintem semmi értelme letiltani. Letudom szedetni a képet vagy ne is reménykedjek?
2011. máj. 23. 19:20
 1/6 anonim válasza:
na erre én is kíváncsi vagyok...
2011. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

képeket rak fel rólunk


jelentsed fel

2011. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ott van a "megjelölés eltávolítása" ...ennyi
2011. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
előző: az még nem ugyanaz, attól még fenn van a neten a kép...
2011. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
adatvédelmi beállításoknál belehet állítani a bejelöléseket... De a polgár jenő hivatalhoz is fordulhatsz.
2011. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biztos, de mintha lehet spam-ként jelölni, s akkor mintha megbuherálja a képet, de nem vagyok biztos benne, mert rég nem aludtam, és már ideje lenne.
2011. máj. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!