Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki le tudná nekem fordítan...

Valaki le tudná nekem fordítani PONTOSAN angolról magyarra?

Figyelt kérdés

Facebook-problémám van, azt hiszem ez lesz az, mivel az e-mailembe nem tudok belépni, így nem tudom megnézni mi a megerősítő jelszavam, ergo nem tudok belépni facebookra. A magyarázatot kéne nekem lefordítani:



I cannot receive a password reset because I forgot the password to my login email address.

We recommend you contact your email provider to ask for a new password for your login email address. Below are links to the password recovery pages for a few popular email providers.


Gmail

Hotmail

Yahoo


For email providers other than those listed above, please visit your email provider’s help center.


Once you have regained access to your login email, try resetting your Facebook password here.


2011. máj. 17. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kaphatok új jelszót, mert elfelejtettem a bejelentkezési email címem jelszavát.

Azt javasoljuk, lépjen kapcsolatba az email szolgáltatójával, és kérjen új jelszót az bejelentkezési email címéhez. Alább néhány népszerű email szolgáltató linkje az új jelszó kéréséhez.


Gmail

Hotmail

Yahoo


Ha más az email szolgáltatója, mint a fent említettek, kérjük, látogasson el az email szolgáltató help centerébe.

Ha visszanyerte a hozzáférést a bejelentkezéshez használt emailjéhez, próbáljon meg új Facebook jelszót beállítani itt.

2011. máj. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszzi ;)
2011. máj. 18. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!