Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám ellenőrizni,...

Hogyan tudnám ellenőrizni, hogy lopják-e a nettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérlek segítsetek, tudtok valami progit ajánlanimivel meg tudom nézni, hogy lopják-e a nettem? Wireless router-m van, azon keresztül osztom meg a nettet, de valaki feltörte a jelszavam, hisz ma kaptam egy idézést, miszerint beidéznek a bíróságra, mert állítólag a Velvet fórumán rágalmaztam és ez becsület sértésnek minősült. Természetesen nem jártam ott és nem is vagyok regisztrálva ... :(


2011. máj. 3. 19:09
 1/4 bp1985 ***** válasza:
Van ez így. Nem 12345678 -ra kell a jelszót beállítani, illetve nem kell nyitva hagyni. Amúgy ilyenért nem kapsz idézést, hidd el nekem:)
2011. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a Velvet fórumán rágalmaztál és ez becsület sértésnek minősült akkor kizárnak, és ennyi.Dehogy idéznek be bíróságra.Valaki nagyon át akar verni!
2011. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Greg79 válasza:
Ahhoz nem kell, hogy lopják a netedet, hogy valaki a te nevedben regisztráljon valamelyik oldalra. Csak a nevedet kell tudnia és pár személyes adatot (lakcím, szül.idő, stb.)
2011. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazság szerint nem rágalmazás, hanem becsületsértésnek minősül a dolog (szidalmazó hozzászólások) és a sértett modell (mert a 2007-es Miss Hungary győzteséről van szó, aszem) feljelentést tett a rendőrségen, az nyomozást indított ismeretlen tettes miatt és idézést kaptam, és ezért júniusban meg kell jelenem a bíróságon. Ezért gondolom, hogy feltörték a routert, mert nem hogy írogatni nem szoktam a Velvetre (és ezért nem az én nevembe írtak), de regisztrálva sem vagyok. Gyanítom az ipcím miatt találhattak rám, máskülönben nem értem miért.

de igazából progi kéne, hogy mivel tom megnézni, hogy most lopja-e valaki a nettem, bár megváltoztattam a jelszavam most. Amúgy igen, jelszavazva volt a router és nem 12345678 volt a jelszó, hanem betű és szám kombináció.

2011. máj. 4. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!