Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lehet ilyenkor tenni? Más...

Mit lehet ilyenkor tenni? Más is tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés

Mai nap, amikor beléptem facebookomra, több kinyitott chat ablak fogadott, amely beszélgetéseket állítólag én kezdeményeztem, olyan időpontban, amikor itthon sem voltam (sem más, aki hozzáférhetett volna a gépemhez), a jelszavam, pedig nem egyszerű módon kitalálható,

Tehát, több embernek került elküldésre az én nevemben chaten keresztül az alábbi üzenet:

"

szia lájkolnád lécci ezt a képet és akkor nyer az ismerősőm! [link]


Mit lehet ilyenkor tenni?

Annyit kiderítettem, hogy "Máté Negyedi" terjesztette ezt valahogy, de nem ismerem a srácot, sem ismerőseim között nincs, sem való életben nem ismerem.


Mit tegyek?

(Jelszó változtatás már megvolt, de szerintem nem ez a probléma.. valamiféle vírus lehet ez, csak azt nem tudom, hogyan amikor be sem voltam lépve akkor..)



Köszönöm segítséget.


2011. máj. 2. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán valami feltelepített facebook alkalmazás?! Azoknak lehet joga, ezt-azt tenni...

Kicsit nézz körül a használt alkalmazások között és ha van olyan amit nem használsz vagy ismeretlen számodra, azt töröld!


Alkalmazás törlése/tiltása:

Profilom >> Adatvédelmi beállítások >> "Alkalmazások és Weboldalak" résznél katt a "beállítások szerkesztése"-re

2011. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Másfél éve nem vagyok fent a Facebookon, ennek ellenére már többször is előfordult, hogy közös ismerősökre hivatkozva az automata küldözgette a meghívót. Olyan nevében is, aki már szintén nincs ott! Futtass le vírusirtót sűrgősen.
2011. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!