Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tart a mobil internet...

Hol tart a mobil internet technológiája? Főleg a VALÓS feltöltési sebesség érdekelne.

Figyelt kérdés
100 K alatt nekem felejtős a dolog, a letöltés még nem gond, ha csak 200 K körül van. Az a gond, hogy egy kis farmra szeretnék netet, és bár főút mellett van, és van is a szolgáltatónak 20-30 méteren belül föld kábele, nem biztos, hogy rá tudom őket venni, hogy behúzzanak nekem egy szálat. :) Szívem szerint 5 megás net alatt nem is gondolkodnék, de úgy néz ki, csak valami kompromisszumos megoldás lesz...
2011. ápr. 30. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

úgy tart a mobilnet technológia, ahogyan a mobil adótornyok vannak kiépítve.

mivel böszmedrága egy torony felhúzása és üzemeltetése, nem éri meg nekik minden mezőt és erdőt lefedni.

2011. ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a lefedettség volt ám a kérdés, hanem az adatforgalom... Nem Bivajbasznád tanya 119-be kell a net, hanem a város központól 1.5 km-re lévő farmra. Csak mivel ez egy magányosan álló ház (egy várrom mellett), ezért itt nincs kiépítve az internet.
2011. ápr. 30. 13:28
 3/3 VODKA0710 ***** válasza:
Hát ha van minimális 3G térerő (vagy valamilyen HSPA szolgáltatás), akkor már nyert ügyed van. Csak kell egy 3G modem, meg esetleg egy nagyobb antenna az erősebb jel érdekében. Az elvi maximális 3G sebesség 7.2Mbit/s. Na ezt soha nem fogja elérni, de gondolom olyan 2-3Mbit/s mindig lesz. (5Mbit alatt nem gondolkodik, nekünk meg Szerbiába a leggyorsabb is 8Mbit :D)
2011. ápr. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!