Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MSN problémáim vannak. Megprób...

MSN problémáim vannak. Megpróbálnátok nekem tanácsokat adni? (Lent)

Figyelt kérdés

Befuccsolt a gépem, újratelepítettünk mindent. Az MSN-t hagytam utoljára. Fel is tettem a Windows Live Messengert is, viszont nem vettem észre telepítésnél, hogy angol nyelven. Utána mivel nem tudok angolul, probáltam letörölni ezt az angol nyelvű MSN-t és úgy vettem észre sikerült is. Viszont a törlés után egy magyar MSN-t próbáltam feltenni és telepítettem is, de bejelentkezésnél azt írta, hogy Nem sikerült bejelentkeznie a WLM programba. Próbálkoztam ezzel a letöltéssel/telepítéssel 5-6 fajta oldalról is, különböző programokról, de mindegyiknél ezt a hibát írja ki.

(A bejelentkezés sikertelen, mert a szolgáltatás nem érhető el. Később próbálja meg újból.) Próbálhatom bármikor, 1 hónapja nem lép be.

Hogyan tudnék MSN-ezni? Nekem jó lenne mostmár az angol nyelvű is, vagy akár ukrán, üzbég, bármi (még talán a zsidó is)... csak valahogy MSN közelben legyek. Segítenétek?


2011. ápr. 25. 21:18
 1/6 anonim válasza:
futtas le a hálózati kapcsolaton egy diagnosztikát, majd nézd meg az IE-t hogy nincs-e kapcsolatnélküli módban. frissítsd az IP címed, majd indítsd újra a gépet. Ha ezek után még mindíg nem működik, készíts egy képet amikor be akarsz jelentkezni és küld el nekem. (ha oda jutunk megmondom hova) addígis a "www.ebuddy.com" című oldalon tudsz MSN-ezni. de ezt csak addíg ajánlom amíg nem lesz jó az msn-ed, mert ez nagyon alap.
2011. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Töltsd ezt le aztán telepítsd: [link]


Telepítéskor asztalra nem tesz ikont, startmenüben találod.


Ctrl vagy a Shift segítségével jelölj ki minden Windows live-al kezdődőt, majd kattints a Remove gombra. Eltávolítja az állományokat... Aztán innen töltsd le a magyar, jó WLM-ert és telepítsd: [link]

2011. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg más kliensprogit is a hivataloson kívül, pl aMSN vagy Emesene. A kettő közül valamelyik biztos működni szokott nálam:P. A Microsoft-os Live ráadásul nagy és lassú, e két alternatíva aránylag gyorsabb (aMSN szinte olyan, mint az eredeti, az Emesene jóval kisebb és gyorsabb, viszont picit puritánabb)
2011. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jaj, köszi szépen! Nagyon aranyosak vagytok!

Holnapig mindenképpen válaszolni fogok, hogy mire jutottam. Még egyszer köszönöm!

2011. ápr. 25. 21:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Sikerült is megcsinálnom! A 2., 21:27-es válaszolónk tanácsát próbálva egyből sikerült! Nagy köszönet neki! :)
2011. ápr. 25. 23:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy tudtam segíteni. :)
2011. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!