Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a gond a data.hu...

Mi lehet a gond a data.hu prémium szolgáltatással?

Figyelt kérdés
Nekem 5 megás netem van és mindig 630-al jön maximum,de a napokban hol 170 vagy 300 aztán leugrik 50-re:S Másnak is csinálja ezt? Nem sokszor volt gondom a datával,de most nagyon idegesít:S
2011. ápr. 24. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem pár hónapja csinálta ezt egy napig, de aztán megjavult magától.
2011. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tegnap és ma csinálja ezt nálam is! Talán túterhelt!
2011. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írtam nekik tegnap és azt válaszolták,hogy rajta vannak az ügyön. Azért nekem ez olyan felháborító,hogy sorozatosan gondok vannak vele és én is pl mióta felemelték az árakat januártól azóta 1 vagy 3 hetes sms-eket küldök és ha napokig ilyen lassan jön azért harmadannyi filmet tudok letölteni naponta emiatt:S Oké nem tehetnek róla,na de én sem és én fizettem ezért:S Na mind1 legalább nem az én készülékemben van a hiba!
2011. ápr. 25. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!