Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Előfordult hogy nem voltál...

Előfordult hogy nem voltál pár hétig Facebook-on és észrevetted hogy ismerősöd törölt?

Figyelt kérdés
Pár hete nem tudtam felmenni Facebook-ra (elfoglaltságok, személyes okok miatt) észrevettem hogy 2 ismerősöm törölt ez alatt az idő alatt. (Amúgy nem személyes ismerősök voltak.) Semmi értelmes ok nem jut eszembe, szerintem azért töröltek mert rég dumáltunk. Lehetséges ez vagy hülyeség?
2011. ápr. 15. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Én azért töröltem ismerősöket, mert tudtak róla, hogy súlyos beteg lettem, de 1 éve ne kérdezték meg, hogy vagyok.
2011. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a kicsit megkésett válasz miatt de gondok vannak a gépemmel. Elég durva amit írsz, egyébként engedd meg hogy ismeretlenül együttérzésemet küldjem a betegséged miatt.
2011. ápr. 21. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszönöm, igazán rendes vagy.
2011. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!