Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem megy az internet...

Miért nem megy az internet windows 7-en? (lejjebb a történet)?

Figyelt kérdés

Most telepítettem fel a windows 7-et a gépemre, csakhogy az internet nem jön át.

Úgy van a net nekem, hogy egy másik gépre (házon belül) van bekötve kábellal az internet, onnan ide vezetéknélküli ROUTER-rel jön. TP LINK WN322G.

Eddig windows xp volt fent a gépen, működött a router.

Most a windows 7-en nem tudom, hogy mit kéne átállítani, hogy működjön. Driver fel van telepítve! Kérem segítsetek!

Előre is köszi! :D


2011. ápr. 8. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
a gépem az mit takar ha szabad kérdeznem (:D) laptop beépített wifi vevővel? annak is fent van a drivere? óra mellett látod az ikonját? Lát vezeték nélküli kapcsikat? stb.
2011. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a gépem: sima asztali számítógép, külön vettük hozzá a ruotert.

a drivere fent van, a router eredeti lemezéről, de nem tudom, mert azt mondja hogy nincs illesztőprogram telepítva :( Akkor lehet nem kompatibilis a win7-hez?

óra mellett látod az ikonját?: nem, a routernek nincs ott

keresné a vezeték nélküli eszközöket, de nem találja.

De ha nem jó a drivere a win7-hez, akkor honnan tudnám leszedni? :/

2011. ápr. 9. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:
nem a rúter drivere kell, hanem a wifi vevő driverét kéne feltenni.
2011. ápr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!