Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lementettem egy jpg képet...

Lementettem egy jpg képet firefox-al, azonban a gépemen htm fájlként jelent meg. Megnyitás után persze egy hosszú kód fogadott a kép helyett. Van valami ötlet, hogyan csináljak belőle jpg-et?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy link volt, és te hivatkozás mentése másként opcióval mentetted. Próbálj jobb gomb a képre/elem vizsgálata opciót, ha talán ott kiírja a kép nevét is, amit csak bemásolsz egy új ablakba, mint link, és azt már le tudod tölteni, ha valami oknál fogva ott mégsem találod, akkor nyisd meg a html fájl valamilyen szövegszerkesztővel, pl. jegyzettömb, és keress rá a jpg szóra, és így meg tudod találni a képed linkét.
2011. márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tom Benko ***** válasza:
Mi a fájl tartalma?
2011. márc. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Két lehetöség:


1, nevezd át a kiterjesztést jpg-re


2, az oldalon ahol a kép van, a böngésző Eszközök menü - Oldal adatai - Média fül, itt megkeresed a képet és mentés

2011. márc. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam már átnevezni, mivel a jpg képet mentette le valamilyen okból htm-ként. Ha megnyitom, olyan mintha egy jpg képet szövegszerkesztővel nyitnék meg, szóval nagyon hosszú kódot látok csak. Képszerkesztő program nem ismeri fel.
2011. márc. 28. 19:44
 5/5 Tom Benko ***** válasza:

Fájlkezelő MIME típusként mit mond? Mert az jobban meghatározza, milyen fájl is tulajdonképpen.

Bár dobj egy linket rá, megnézem, mi az.

2011. márc. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!