Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube videónézés fail 2?

YouTube videónézés fail 2?

Figyelt kérdés

Na szóval írtam párnapja, és akkor úgy tűnt hogy FiberNet szórakozik megint, mert volt rá példa hogy nem jött be az oldal ennél az ISP-nél. Végigpróbáltam az összes böngészőn és a következőképpen viselkedik azóta:

[link]


Gyakorlatilag semmire nem jó. Párnapja a net megosztott, másik gépen betölt, ezen nem. Nekem megosztás előtt sem töltött be amúgy. Mit csináljak hogy újra menjen ez a nyomorék?


2011. márc. 14. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan zavarosan fogalmazol,hogy azt sem lehet érteni,hogy mi is a bajod.

Említesz Fibert,ISP-t,böngészőket,net megosztást,másik gépet,meg valami "nyomorék"-ot is,hát tudod ebből a katyvaszból, ember legyen aki kitalálja,hogy mi is állt keresztbe nálad.

2011. márc. 15. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na akkor egyszer volt hol nem volt, az üveghegyeken túl, az óperenciás tengereken is túl, egy ember. Egyik reggel kinézett az ablakon, és ledöbbent: ó de k×rvára messzi vagyok. Gyorsan írt egy levelet és postagalambbal elküldte a legközelebbi internetszolgáltatónak, hogy szeretne internetet. A Fibernetnél akadt gazdára a kérelem, és 2hónap múlva már ott pislogott a modem az asztalán. Emberünk nagyon megörült ennek, és rákapott a Chat-re és a YouTube videómegosztóra. Volt idő amikor a YouTube nem töltődött be és használhatatlanná vált, felhívta hát a FiberNetet, és napok múlva ismét tökéletes lett. Később a chaten megismerkedett egy szimpatikus emberkével és elhatározták hogy összeköltöznek a világvégén, mert az jó. Amikor a barát útra kelt 2hetes utazás várt rá hogy a világvégére elérjen. Közben emberünknek a Youtube ismét összesza.rta magát, és a következőképpen töltődött be:

[link] ...

szegény emberke minden böngészőt feltelepített mindent frissített de a YouTube továbbra is F.osTube maradt. Felhívta a szolgáltatóját is, de azt mondták hogy minden rendben van most náluk. 1hét várakozás után megérkezett a barátja, és megdöbbenve látta hogy a megosztott neten, az ő gépén tökéletesen megy a YouTube, de a régi gépen nem működik, és árva 5lete sincsen hogyan csinálhatná meg, hogy a F.osTube ismét YouTube legyen. Azóta is ott mérgelődnek a gép előtt amíg meg nem haltak. Jóccakát! :D

2011. márc. 15. 18:23
 3/3 anonim válasza:
Velem is szórakozott a fibernet... De már leváltottam mert a TV és telefon is egybe volt, a tv csatornák mindig változtak stb.
2011. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!