Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Youtube-os és egyéb online...

Youtube-os és egyéb online videómegosztón történő videónézés közben rendszeresen lefagy a gép. Divxes filmeket lejátszik, csak neten történő videóknál van ez a gond. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A gép új: Asus P5 intel pentium dual core 64 bit, 2 gb ram, Ati radeon HD 5550 1024 mb ram
2010. dec. 11. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a gond: "Asus P5"


Nem olvasol AMD GAME fórumot?

A megoldás biosz frissítés, vagy kicseréled egy normálisabb márkára.


A problémát átmenetileg a szőnyeg alá is söpörheted, ha a flash playerben kikapcsolod a hardveres gyorsítást.


A videó közepébe jobb klikk, majd settings, majd kiveszed a pipát onnan, hogy enable hardware acceleration. Utána újraindítod a böngészőt.

2010. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nyenyiblack válasza:

Nekem is hasonló problémám van az alaplapom: Gigabyte z68x-ud3-b3 VGA: GTX-560Ti


Furcsává vállnak a színek(rózsaszín kockák jelenek meg helyenként a képben mint ha driver hiba lenne) és a kép is kipixelesedik mikor lefagy.A gépemet egyedül a power gomb nyomva tartásával tudom kikapcsolni mert másra nem reagál.Nálam is csak a youtubon történik ez a hiba,játékoknál vagy ha vinyóról nézek filmet akkor semmi baja nincs még a HD filmeknél sem!...Nem értem énsem.

2012. ápr. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nyenyiblack válasza:
Köszi a válaszod,mióta kikapcsoltam a hardveres gyorsítást megszűntek a problémák!
2012. ápr. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nyenyiblack válasza:
Mégsem szűntek meg a problémák...pedig az alaplapom új és nem éppen gatyi model.Még vmi ötlet esetleg?
2012. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!