Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok csatlakozni...

Miért nem tudok csatlakozni az internetre? Bővebbent lent. :/

Figyelt kérdés

Vettem egy TP-LINK TL-WN722NC wifit vagy mitcsodát:D és van hozzá ilyen adapter vagy nemis tudom ilyen hosszabbító amibe bele lehet dugni a TP-link cuccot.. szóval rákötöm gépre és (Windows 7) és ki írja hogy. Telepítés..... A telepítés során probléma lépett fel stb. lemezről akarom telepíteni kékhalál... aztán netről leszedtem hozzá valami drivert feltelepítettem mostmár előjön az hogy jobb alsó sarok és csatlakoztatható hálózatok csak ugyebár levannak kódolva de van 2 ami nincs közepes a jel.. felcsatlakozok és aztírja h csatlakoztatva és amikor használni akarom a netet akkor SEMMI nincs net. megnézem a hálózati kapcsolatokat. és azt írja h Korlátozott. :/ bocsi h így összevissza írjálom nemtudom jobban :/ ha kérdeztek tudok válaszolni nemtudom mi lehet a gond :'( help:/

a google chrome meg ezt írja ki :/ Hiba: 105net::ERR_NAME_NOT_RESOLVED): Nem sikerült megtalálni a szervert.

am.. van netem csak máshova szeretném vinni a gépet más szobába és nem ér el a kábel... szal ez most mind1 ígyszeretném megoldani wifivel... csak nemtom hogy segítsetek!:/


2011. márc. 11. 16:04
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Azon a két Wi-FI hálózaton ami nyíltnak látszik, nagy valószínűséggel MAC szűrést alkalmaztak.

Ha valóban van saját neted, akkor szerezz be hozzá egy Wi-Fi -s routert, vagy vegyél hosszabb kábelt. Ennyi.

2011. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen igen énis a kábelen gondolkoztam... low felyemmel azt kellet volna venni XD
2011. márc. 11. 16:37
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Ha már vettél adaptert, hülyeség kábelezni. Nem túl esztétikus utólag vezetgetni minden felé, meg összepocsékolni miatta a falat. Egy jó W-i-Fi router 5000 Ft körül van, pl.:

[link]

Szerintem a kábelezést sem úsznád meg 2000 Ft -nál olcsóbban, és a router meg jól jöhet még a későbbiekben is, és a tűzfala egy plusz védelmet is ad netezés közben.

2011. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!