Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új wifis modem/router, állandó...

Új wifis modem/router, állandóan ledob a wifi. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A napokban jöttek a t-home-tól beszerelni a digitális IPTV-t és kicserélték a modememet egy olyanra ami egyben router is és wifis is. (ekkor nem tartózkodtam a lakásban sajnos így nem láttam mit alkotott a szerelő...)


A modem márkája: Cisco EPC3925 EuroDOCSIS 3.0 2-PORT Voice Gateway


Mi az istenért van az, hogy időnként felkiáltójeles lesz a kapcsolat erősség jelző kis ikon, és nem tölti be a honlapokat? Holott a Skype és a torrent le/fel-töltések mennek ugyan úgy tovább... Azon a gépen nincs semmi probléma amire rá van dugva vezetékkel a modem, csak a wifiwel :-/ Már próbáltam egy csomó mindent állítgatni a modem admin felületén, de nem lett jobb :-/


Valakinek valami ötlete esetleg? Előre is köszönöm!


2011. márc. 10. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Szia. a router t ujra bekell álitani

tehát reset és ujra konfigurálni utánna jöhet a wifi

2011. márc. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olvasgattam fórumokat és kiderült, hogy ez a modem egy nagy rakás ****... az eszem megáll, hogy ilyet sóznak az emberre ezek a nyomorult T-Home-osak... ráadásul állítólag 8ezer ft-ért kijönnek és megnézik, ami nem jelenti azt, hogy működni is fog... hát grat...
2011. márc. 11. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Probáld meg resetelni
2011. márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

beírod a netbe hogy 192.168.1.1 felhasználónév és jelszó admin (általában) rámész jobb oldalon a quick setup menüpontra majd mindig nextet nyomsz addig amig kijön h Quick Setup-Wireless itt átálítod a channelt másra. ha nem jó csináld ujra, de megint más channelen

Remélem segítettem :D

2013. nov. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!