Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az ASUS RX 3041 -típusú...

Az ASUS RX 3041 -típusú router állandóan lefagy. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Van egy ASUS RX 3041 router, ami naponta többször is leáll. Dig-s 20 per 10 -es netem van van. Három gép van ráakasztva (Xp fut mindhármon), és már 2-3 éve működik, de most nyáron elkezdett le-le állni, olyankor adapter ki-be, és újra megy pár óráig. Beállításokat már néztem de nem sok mindent tudok tenni. Mit tehetek?

2010. aug. 4. 22:51
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
Told fel rá legelőször is a legújabb firmware-t.
2010. aug. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tomi59 válasza:

Próbáld meg a az adaptert kihúzni a konektorból,pár percre,+ a modem adapterét is /ne a modem tápkábelét ,a konektorból mindenképpen/

majd először a routert dugd vissza,mikor felállt akkor a modemet.....

Nekem ugyan ez a hiba volt és ez segitett,én se tudom hogy mért kell a konektorból kihuzni de mükszik.....

2010. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

-Legújabb firmware van fenn (legalábbis az asus honlapja szerint).

-Modemmel babrálni kissé bajos, mert a házban (panel) egy db van, és onnan osztják szét a netet.


Ma egész éjjel ki volt húzva az adapter, hátha segít...

2010. aug. 5. 09:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!