Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baja az msnemnek ez rendsze...

Mi baja az msnemnek ez rendszerhiba és majd megjavul vagy mi? :D

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez nagyon nem ide való de itt hátha válaszol is valaki.:D Olyan problémám lenne, hogy a partnerlistámról 1-2 emberrel nem tudom felvenni a kapcsolatot. Én nem töröltem le, nem tiltottam le, és ő sem engem, de egymás kapcsolati állapotát nem látjuk, csak azt, hogy "Nem elérhető", valamint az azonnali üzeneteket sem kapja meg tőlem (mint pl. Rejtve kapcsolódva) és én se tőle. Mi lehet a probléma?
2011. márc. 9. 19:06
 1/4 vem válasza:

Biztos vagy benne, hogy a másik fél fel akarja veled venni a kapcsolatot? ;D


Amúgy olyan lehetséges, hogy valami tűzfal vagy más biztonsági program ráugrik az MSN-re, nekem pl. avatárok és smiley-k voltak blokkolva korábban emiatt. Ha van fent ilyenetek, nézzétek meg az Instant Messenger beállításoknál, van-e valami gyanús vagy tiltott. Azt is el tudom képzelni, hogy a "fertőzött" felekkel blokkolja a kommunikációt...jobb tippem nincs :)

2011. márc. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy tiltott csak azért nem hiszem mer jóba vagyunk nem lenne rá oka szerintem :D Megis nézem :D köszi a segitséget.:)
2011. márc. 10. 15:07
 3/4 A kérdező kommentje:
és hol kell ezt megnézni?xD
2011. márc. 10. 15:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Először csak én nem láttam fent őt de ha irt nekem ne kaptam meg és ha én irtam akkormeg ő. Lehet hogy kamuzott és direkt tiltott de nemhiszem.:D Aztán letöröltük mind2-en egymást és most egyiknk sincs fent a másiknál mikor be vagyunk jelentkezve..
2011. márc. 10. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!