Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baja az msnemnek...

Mi lehet a baja az msnemnek már több napja tart? Rendszer hiba és egyszer majd megjavul?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne, hogy a partnerlistámról 1 emberrel nem tudom felvenni a kapcsolatot. Én nem töröltem le, nem tiltottam le, és ő sem engem, de egymás kapcsolati állapotát nem látjuk, csak azt, hogy "Nem elérhető", valamint az azonnali üzeneteket sem kapja meg tőlem (mint pl. Rejtve kapcsolódva) és én se tőle. Ő azt mondja az egyik barátnőjével is ugyanez van és másnál is hallottam hogy ilyen bajuk van de náluk megjavult.Mindketten töröltük egymást aztán visszavettük de ígyse jó. Mi lehet a probléma?
2011. márc. 10. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
És újra telepítetted már legalább?
2011. márc. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem :D de nemhiszem hogy kéne mer egyetlen partnerrel ilyen :D és másik msnen se tudunk beszélni
2011. márc. 10. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!