Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a TOR nevű...

Mi a véleményetek a TOR nevű anonim böngészőről?

Figyelt kérdés
Azt olvastam a legjobb,mert nem él vissza dolgokkal,mint a többi proxy.Kicsit lassúbb a net,azt észrevettem.Szerintetek?
2011. márc. 8. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
nem kicsit lassúbb, kb. felére esik használatával vissza, a böngészési sebességed a normálhoz viszonyítva, de, valamit valamiért, "Anonimításhoz" a legjobb, KIRÁLY!
2011. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahha.Még azt is észrevettem hogy egyes funkciók,például még a gmail-re se tudok fellépni.Eléggé leblokkol mindent.Ezt a TOR-t akkor érdemes bekapcsolva hagyni,amikor mondjuk a google-n keresgélek,vagy éppen malacka oldalakat nézek?
2011. márc. 9. 21:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak olyan oldalak látogatásakor, amelyeken teljes anonimitásban (még az erre hivatott állambiztonsági szervek által sem, legyen egyszerűen kinyomozható, az internettezésre használt gép pontos, földrajzi helyzete, egyedi azonosítója stb.) szeretnél maradni.
2011. márc. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!