Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC Fiber Power 30? (többi lent)

UPC Fiber Power 30? (többi lent)

Figyelt kérdés

A problémám tehát a következő:


UPC-s netem van, fiber power 30. Két laptop van a hálózaton, az egyik wifiről kapja a netet, a másik pedig kábelről(egy router segítségével, ami ugye a upc-s modemre van kötve). A modemen csak egy kábel "kimenet" van. Amit ugye a routerbe dugok.


A problémám a következő: Nagyon lassan jeleníti meg az oldalakat mind a 2 gép (bár a kábeles géppel több gond szokott lenni). Ettől függetlenül viszont, amikor letöltök vmit, azt nagyon gyorsan, ahogy kell, 3MB/s körül szedi. Már clone-oztam a mac adresst, nem segített(a router beállításainál). A router, és a hálózat is le van védve jelszóval, szval nem hiszem, hogy a netünket lopnák.


Mi lehet a megoldás, hogy úgy működjön a netem, ahogy kéne?


2011. márc. 3. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az antivírusod ráül a böngésződre, hogy "elemezgesse" amiket letölt, vagy régi,elavult böngészőket használsz.


Első esetére ESET Smart Security-t javallanám, másikra Mozilla 3 vagy újabb, Internet Explorer 8 vagy újabb vagy Opera 9 vagy újabb böngészőket.

2011. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ha torrenten a sebesség ingadozik szó szerint 0 és a netted maximuma közt, ne keresd a hibát: UPC korlátozza/Blokkolja a p2p protokollt amint a torrent működik. Nekünk is UPC volt... Én mint torrentes hamar meguntam, szerencse nem volt hűségnyilatkozatom, azt mentünk DIGI-hez :)
2011. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A legújabb firefoxot használom, a wifis gépen pedig google chrome megy. Ha a vírusirtót teljesen kikapcsolom, akkor is lassú a net sajnos. A torrentezéssel pedig nincs bajom, ott kb. 2,4-2,8 MB/s körül töltök általában.
2011. márc. 3. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:
milyen windód van, és milyen rúter?
2011. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kábeles gépen xp, a másikon win 7. a router pedig belkin. vmi alsó-közép kategóriás :)
2011. márc. 4. 01:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!