Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kitiltotak a pontpark-rol medig?

Kitiltotak a pontpark-rol medig?

Figyelt kérdés
kitiltotak máma a pontparkrol mert hibáztam medig tart vagy végleges? én nagyon szeretem az oldalt minden maratonon részt vetem egy kicsit mindig mindent ugytetem ahogy kel csak kétszer nemnéztemeg a hirdetéseket viszalehetmég kerülni?
2011. márc. 2. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Inkább az iskolapad mögé kerülj vissza, elkél még egy kis nyelvtan.
2011. márc. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kicsit ideges vagyok miata azért irok igy
2011. márc. 2. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Nem sokára vissza fognak venni. Már tárgyalnak az ügyről.
2011. márc. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én komolyan kérdezek valamit de senkisembir komolyan válaszolni
2011. márc. 2. 22:34
 5/7 anonim válasza:
nemtudom mi az, deha az ip-det blokkolták, akkor proxy vagy webes vpn: hidemyass.com
2011. márc. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönök mindent viszavetek
2011. márc. 2. 23:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Eleg erdekes, hogy teged visszavettek! En ketelkedek, hogy tenyleg ki voltal tiltva, mert engem kitoltott PontPeti -szabalyzat megszegese- "megindokoltam neki levelben, hogy miert nem allt fennt" erre meg valaszolni sem valaszolt. AZOTA SEM TUDOK BELEPNI! En nem fogok konyorogni, mert incorrect volt a dolog, nekem sok pontom is volt, ha nem vesznek vissza, akkor lassan kenytelen leszek hitelt adni azoknak akik megkerdojelezik az ajandekok valodisagat. En 2 vasaron sem tudtam belepni amig ki nem tiltottak es annyi pontom van, hogy mar egy komolyabb ajandek is osszejott volna. Nem zavarna, hogy minden a penzrol szol, de ha nem tartja be valaki az "ELNI ES ELNI HAGYNI" elvet, az mar szornyu. Olyan mint amikor a fogorvos kioperal egy egeszseges bolcsessegfogat (kieroszakolja) amivel soha semmi problema nem volt, mert igy keres meg pluszban 24.000,-HUF-ot. Raadasul kenytelen vagy hozzajarulni, mert vagy lecsereled es mas fejezi be a felig kesz dolgokat, vagy tudod mikor fogd be a szad es beleegyezel. Ez tenyleg csak Magyarorszagon van ilyen gatlastalan szinten. Raadasul ez az az orszag ahol nem mondhatsz nemet egy orvosnak mert megszivat. Vagy odebb allsz, vagy alaveted magad az akaratanak. En nem tehettem meg, hogy odebb alljak, mert mar kifizettem neki es ingyen kell javitania es az osszes munkaja atleptem a 2 milliot, igy nemvolt kerdes, hogy nem tudok mashoz menni, mert akkor megegyszer fizettetnek es egyszerre a javitas mellett fontos lett neki kimuteni azt a szep egeszseges bolcsessegfogat. Errol ennyit, sok kicsibol vagyont lehet epiteni.
2011. ápr. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!