Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondooltok a pontpark 18....

Mit gondooltok a pontpark 18. -ai vásáráról?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom ez az első olyan vásár amibe meg van szabva h mit vehetsz,meg h ki veheti meg és ez 24 órás stb.Van rá esély 25 tombolával hogy bejussak?Egyéni vélemények érdekelnek és tapasztalatok.
2011. szept. 2. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az a pontpark?
2011. szept. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ilyen pontgyülytő oldal de ha nem tudod miről van szó akkor... :/
2011. szept. 2. 22:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Én csak azoknak is próbálok segíteni, akik próbálják értelmezni a kérdésedet. Így magad válaszolod meg. Amúgy elnézve a munkanélküliséget, tuti mindenki millió tombolával fog a küszöbnél toporogni, hogy neki is jusson valami. De ez nem a munkanélküliek hibája természetesen.
2011. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nos, 1 (egy) ingyenes tombolát vettem, és majd kiderül mi lesz, bár nekem nem igazán tetszik az új rendszer.

Kicsit kezd bűzleni az oldal, de majd később kiderül, hogy érdemes-e maradni.

G.

2011. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már kitiltattam magam mivel kamu az egész...
2011. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ht télleg am elég furcsa dolgok vannak már.Régen is ugy volt hogy 1év/12 vásár és kb másfél éve vagyok fent és tudok max 3 vásárról.
2011. szept. 3. 07:49
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Kicsit olvasgatni kellene az oldalon, például a gyikot és sokmindenre fény derülne és nem kellene fikciókat gyártani a pontpark rovására.
2011. szept. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem rosszindulatból tettem fel a kérdést mert még nem volt bajom az oldallal,csak az érdekelne hogy ki mit gondol.
2011. szept. 4. 10:04
 9/10 anonim ***** válasza:

bigjoey007:


Ha az is meg van szabva, hogy ki veheti meg, akkor úgy gondolom, hogy valami nem "kerek" abban a vásárban!

2011. szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ugyértve van megszabva hogy sorsolással...eddig bárki vehetett
2011. szept. 8. 17:40

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!