Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudnék letölteni HD-s...

Honnan tudnék letölteni HD-s filmeket?

Figyelt kérdés

Írnátok olyan torrent oldalakat ahol nagy felbontású filmeket lehet letölteni nagy választékban Tudtok ilyet?


Pl. BIGTorrent innen szoktam letölteni


2011. márc. 1. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:

nCore, majomparade, pretorians... stb minden komolyabb oldalon lehet olyat találni.


Blu-ray disc, BDRip és a BRRip-eket keresgéld, báár a BRRippekkel vigyázni kell mert sokuk szarabb mint egy jobb DVDRip :D Láttam olyan BRRipeket ami 700x352 23FPS-el ^^ és a szomorú az, hogy "neves" "releaser" munkája.

2011. márc. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj a Blu Ray-el hogy az AVC kodekes filmeket nem tudom lejátszani,engem az ilyen H.264,MKV,VC1 tömörítések érdekelnének

Kösz a választ.

2011. márc. 1. 11:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Na akkor a Blu-ray disc-en kívül minden stimmel :) BDRip általában mkv-s, BRRipek nagyja meg XviD-es.
2011. márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!