Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » AQUA electromax. Vélemények?

AQUA electromax. Vélemények?

Figyelt kérdés

Mennyire megbízható a bolt?

Garancia?

Szállítás?


2011. febr. 28. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:

egyszer vásároltam ott. szart adtak, telefonáltam fél napon keresztül folyamatosan,küldtem vagy 15 e-mail-t de semmi.

ezek után úgy gondoltam hogy nem fogok elmenni a boltba személyesen nehogy még ott is levegőnek nézzenek.

azóta máshova járok :)

2011. febr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hülyeválasz ***** válasza:

Sokszor vásároltam náluk.

Pontosak, jók az áraik, és bár nehéz őket telefonon elérni. Segítőkészek voltak, amikor gondom volt egy megvásárolt termékkel. Mivel Olcsó János vagyok, neten rendelek, és becaplatok a cuccért, nekem még nem szállítottak házhoz.

2011. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehet, hogy olcsók, de nagyívben tesznek a vásárlókra. Nem szeretek ismeretlen webáruházból vásárolni, ezért személyesen mentem be az üzletükbe. Elsőre tetszett is, hogy személyesen lehet vásárolni, és mindjárt meg is akartam rendelni egy 52 ezer forintos terméket. Na és most figyelj: ha ott rendeled meg, akkor kb. 1.200 forinttal drágább, készpénzzel fizetve is! Kérdeztem, hogy nem-e lehetne a netes áron itt megrendelni? Mire az „eladó” közölte, hogy nem lehet, mert akkor feltartom a sort, és mennyek már onnan. Mondanom se kell, hogy nemhogy sor ember se volt ott rajtam kívül. Hazamentem, és másnap megrendeltem a terméket. Egy automata válasz jött, hogy majd küldenek egy választ, hogy elfogadják-e a megrendelést, vagy nem. Mivel 24 óra múlva sem jött válasz, ezért elkezdtem nézeget ni az aqua.hu ról a véleményeket. Sok hasonló véleményt találtam, mint az enyém, viszont rengeteget találtam abból a sablonos beírásból, amit saját maguk írnak be, vásárlóknak álcázva magukat: hogy „szuper volt minden”. Viszont a valós beírásokban sokan írják, hogy nem foglalkoznak a jótállással, így most nagyon elbizonytalanodtam, hogy meg merjem-e itt venni a terméket.
2013. dec. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azóta sem változtak! Napokig nem válaszolnak az üzenetemre (kérdés a termékkel kapcsolatban), elérhetetlenek. Végül többszöri felkeresés után leráztak egy bunkó és flegma válasszal (ami igazából az volt, h fogalmuk sincs róla). A dolgozóik stílusa egyáltalán nem vevőorientált (2-ből 2-nél ezt tapasztaltam). Felkészületlenek, nem ismerik a termékeiket, és nem veszik a fáradtságot,h utána nézzenek. Biztosan nem fogok tőlük vásárolni.
2018. okt. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!