Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan állítsam visza a netet?!

Hogyan állítsam visza a netet?!

Figyelt kérdés
Üdv! az lenne a problémám, hogy sikrült működésképtelenné tennem a netet valahogy.. különböző programokat néztem hálózat figyelő ip figyelő progikat néztem töltögettem, a routerbe állítottam 1-2 dolgot. egy időután a net elment és azóta sem jön vissza, routerbe se enged már belépni, hiába írom be a böngésző címsorába az ip címét, egyszerüen nem hozza be, pedig tudtommal routerbe belépni nettől függetlenül is bármikor lehet. ezután nyomtam egy resetet a routeren gondoltam az hátha megoldja, de az sem. utánna kiprobáltam hogy csaka modemet kötöttem közvetlenül a gépre, gondoltam hogy biztos csak a router ment szét, de sajnos a modemesen se akart bejönnia net, ebből már lejött az hogy a szolgáltató lehet a háttérben, biztos nem tetszett nekik valami és tiltottak vagy kivágtak... van rá megoldás hogy működjön ? mit lehet ilyenkor csinálni ? várom a válaszokat!
2011. febr. 27. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
telepísd újra a rendszert
2011. febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
4 gép van rákötve és eggyiken se megy a net, szóval valami központi hiba lehet (router vagy szolgáltató), nem rendszer. de újra is telepítettem, az se oldottam meg. az összes gépen azt mutatja lent az ikonnál óra melett tálcán hogy nincs internet kapcsolat. szóval foggalmamsincs milehet.. de majd rácsörgök a szolgáltatóra hogy mit tudnak erről. csak gondoltam ezen az oldalon feldobom a témát hátha valaki tapasztalt már ilyet és tud valami ésszerű magyarzatot adni
2011. febr. 27. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:
rossz a router
2011. febr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de ezt nemértem... hogy mehet tönkre csak úgy ? vírus ?.. demondom hogy ugy is probáltam hogy csak modemből közvetlen gépre ugy hogy router nem volt benne és úgyse ment a net
2011. febr. 27. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi,olyan nincs,hogy egyszerre 4 gép tönkre megy . Meg az sem valószínű,hogy elromlott a router. Ha már a modemtől sincs jel akkor csak 2 dolog maradt. Vagy a modem a rossz vagy pedig a szolgidtól nem jön a net. Én ez utóbbira tippelek.De ezt az ügyfélszolgálat megmondja.
2011. febr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!