Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem játssza le a böngész...

Miért nem játssza le a böngészőm youtube-on a videókat? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval ha megnyitok egy videót YouTube-on a hangot lejátssza, csak a kép fagy be. Viszont ha facebook üzifalra beillesztett videót néznék meg, azt lejátssza. (Viszont ha ugyanazt(!!) a videót nyitom meg youtube-on, ugyanúgy halott.)

Mit tegyek?


2011. febr. 20. 22:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Google Chrome-ot használok, azt írja a legfrissebb Adobe Flash Playerem van.
2011. febr. 20. 22:20
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen böngészőt használsz? Én ajánlom neked a google chrome-ot. Gyorsabb, megbízhatóbb és nem kell hozzá millió plugin különböző fájlok lejátszására / megjelenítésére.


[link]

2011. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megelőztél... Akkor nincs tippem, nálam rendesen működik.
2011. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg az nem okozhat ilyen problémát, ha egyszerre több bővítményt is használok? Mert én már csak erre tudok gondolni...
2011. febr. 20. 22:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként korábban tökéletesen működött, csak most egy pár napja rosszalkodik.. :S
2011. febr. 20. 23:43
 6/7 @ttR válasza:
Nálam is ugyanez a jelenség kb 2 napja, flash player frissítve de ugyanúgy nem történt semmi,akkor felpakoltam a chrome-ot de ott is ugyanazt csinálja :( szerintem a youtube-nál lesz a problem nem a mi készülékünkben :) mert pl a videa-n simán mennek a videók pedig az is flash player-el játsza le , annyi viszont feltünt ,hogy a youtube-on ha jobb egeret nyomok a lejátszón akkor a menüben a settings nem elérhető viszont a videa-n meg tudom nyitni :) Na erre adjatok ésszerű magyarázatot :)
2011. febr. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg a jutyubnál van a hiba és mihamarább kijavítják.. Holnap írok is nekik egy levelet. :D
2011. febr. 21. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!