Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörhető a Wodafone Mobil...

Feltörhető a Wodafone Mobil Contect Internet? (HSDPA)

Figyelt kérdés

A Mobilinternet mennyiség mérője,nagyon

gyorsan növekszik, pedig nem töltöget semmit.

A probléma az, hogy ez a fajta Internetje van a páromnak,

és minden Windows újratelepítésnél, ezek a vírus félék

telepednek vissza. : GenericFF-1 Veszélyes ez

szerintetek?

Spyware Terminator Találta. És Fertőzött vele a

videó kártya /ati2mag/ fájlja is. És van egy pár

gyanúsnak

vélhető Alkalmazás is! a neve Narrator.exe Nem találják

vírusnak az irtók, de nagyon lassú a gép tőle. Avast4

Prof, és Spyware Terminatort használunk. Válaszotokat

előre is Köszönjük!


2011. febr. 20. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Elméletben a Vodafone szerverének tűzfala és védelme elég, ezt mondogatták csaknem négy éve nekem is, de nem hittem el. Mivel nincs router és közvetlenül (TCP/IP) kapcsolódik a netre, nagyon fontos az erősre beállított tűzfal és a jó virus- és kémprogramok elleni védelem. A legjobban bevált a (fizetős) Eset Smart Security (be kell állítani rendesen), van benne tűzfal és mindenféle védelem, még email-szűrés is. Innen töltsd le a próbaváltozatot, aztán fizess elő CHIP magazinra és kapsz hozzá havonta licenszkódot. Vagy pedig vedd meg, nagyon megéri. [link]

Telepítése előtt szedjél le mindenféle más vírusirtót, a tűzfalának beállítása után pedig kapcsold ki a Windows-ét. Állandó ügyeletük van, segítenek a gondok megoldásában. Ha az USB modemmel vannak gondok, írjál,sok tapasztalatot szereztem már ezekkel. (Vodafone USB modemes netem van, HSDPA-n kiválóan működik).

2011. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! (Kérdés lezárva)
2012. ápr. 14. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!