Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ingyen szeretnék tárhelyet....

Ingyen szeretnék tárhelyet. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy weboldalt, amit én szerkesztek elejétől a végéig. Találtam egy szimpatikus webszerkesztő eszközt (a WebMatrix-ét) és az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom az általam tervezett weboldalt publikálni, azaz feltenni a netre... mindezt INGYEN

Előre is köszönöm a segítséget!


2011. febr. 16. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ingyenes és reklám mentes.

2011. febr. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyen van magyarban is:

[link]


DE mindkét esetben kell domain nevet venned.

Az pedig pénz, igaz néhány ezer csak évente.

Szóval nem teljessen ingyenes.

A teljessen ingyenes megoldás pl a atw.hu-de ott akkor meg sok a kompromisszum.


Én amúgy annak vagyok híve, hogy ahogy az elöző hsz linkjében láthatod havi 1000ft-ért kapsz unlimited tárheyet, minden alapszolgáltatást és lesz saját egyedi e-mailcímed és annyi weboldalad, ahány címet megveszel. Ennyit megér.

2011. febr. 17. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A 000webhostnál nem kell domain, csak felajánlják, hogy vehetsz. Ha regisztrálsz, mint felhasználó onnantól kezdve akár 10 tárhelyet is csinálhatsz percek alatt. Nem kell minden tárhely esetében külön regisztrálnod.

Egy példa rá:

www.sajatnev.hostoi.com

(a .hostoi.com végződés helyett esetenként javasolhat itt mást is a rendszer – pl. .netne.net, .host22.com, .hostei.com, .netii.net, .comlu.com, stb...)

Ahhoz hogy domaint kaphass (www.sajatnev.com) azért viszont meg fizetni kell, de nem kerül sokba: 4.84 $ / hónap

2011. febr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm, a 000webhost-ot ismerem. és az is megoldható, hogy ingyen teljesértékű domain-om legyen ( nem aldomain )

Tehét inkább az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom megcsinálni, mondjuk a fent említett szolgáltatóval, hogy az én egyedi honlaptervem (amit a WebMàtrixal csinálok) az jelenjen meg, ne pedig az egyik sablonuk...

bocs a kacifáhtos fogalmazásért...remélem érthető voltam

2011. febr. 17. 13:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem van egy default.php amit törölni kell.

Ha teljes domaint szeretnél azért fizetned kell. Érdemes először körül nézned, hogy melyik szolgáltatónál (magyar és külföldi) érdemes domain nevet regisztráltatni. Persze ha már regisztráltál az egyik szolgáltatónál és úgy gondolod, hogy ideje váltani, akkor fizetned kell egy bizonyos átregisztrálási díjat.

2011. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jut eszembe. :S

A domainabcnél volt egy olyan lehetőség, hogy ingyen lehetett kapni eu-s végződésű domaint.

Arról nem írtak, hogy lesz-e ismét egy ilyen lehetőség, de mindenki reménykedik benne.


[link]

2011. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez utóbbi beetetés szerintem mint a godaddy-nél a 2 dolláros info-s domain.

Igen megkapod annyiért (vagy ingyen, de a következő évben jön egy számla, amire kicsit rá is tudnak rakni.

Ha egy évig használtál egy címet és bejárattad, akkor nem szívesen hagyod veszni.


Minden esetre a magyar ingyenest talán érdemes kipróbálni én eddig még nem tettem, mert nekem már van.

2011. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

az akció már lejárt... :(

de elkanyarodtunk az eredeti kérdéstől, tehát a saját tervemet szeretném feltenni a netre...lehetőleg ingyen...

akár a 000webhost-al akár mással.

előre is köszömöm!

2011. febr. 18. 19:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha van domain címed akkor már kaptál választ: [link]


Az akcióról lemaradással se veszítettél semmit (írtam miért), de beszélhet egyeseknek az ember. :(

2011. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!