Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a bánat van a freemailel?

Mi a bánat van a freemailel?

Figyelt kérdés

Elegem van belőle! Amint kilépek, jönnek a hírek megújult formában, és azonnal be kell zárni különben lefagy. Miért?

Próbáltam rákattanni egy hírre, de nem ment, erre kiírja, hogy az oldalon parancsfájl dolgozik, és folytatom e, avagy leállítom, de mindegy mire kattanok, mert sehogy se fog menni az egész!

Röviden: a freemail, miért egy rakás szar??


2011. febr. 16. 12:12
1 2
 1/12 Kriszti83 válasza:
Reklám reklám hátán... sz@r és kész.
2011. febr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem 8 évvel ezelőtt kellett volna hogy folyamatosan elérjem a mailjeimet, de szerverkarbantartás miatt majd 1 napig nem volt elérhető a freemail, tőlem meg válaszokat vártak. Egyik ismerősöm kérdezte, miért nem nyitok egy accountot a Yahoo!-n, neki évek óta van, ugyanezért, és soha semmi gondja nem volt vele. Nos, nekem a Yahoo!-nál a 8 év alatt egyetlen egyszer sem volt olyan, hogy ne tudtam volna elérni a mailjeimet szerverkarbantartás vagy bármi más miatt.
2011. febr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nekem is voltak ilyen gondjaim a freemailel, így a biztonság kedvéért csináltam egy gportálos, meg egy gmail fiókot. Utóbbi kiválóan működik.

Nos, a leveleimet eltudom freemailen most már érni, és nem tapasztaltam komolyabb gondot, hogy nem enged be, vagy valami, hanem a kilépés utáni lefagyás zavar. De nagyon.

Semmi mással nincsen gond, csak ezzel. Nincs se vírus a gépen, szóval nem tudom.

2011. febr. 16. 12:33
 4/12 anonim ***** válasza:
A szimplát használod? [link] és válts, mert így is úgy is egy sz*r...
2011. febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2011. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Na! Ez egész jó! Nem fagy, nincs reklám, se hír.

Köszi szépen!

2011. febr. 16. 12:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Néhány napja csak akkor tudok levelet küldeni, ha kikapcsolom az Adblock Plust! De még a Gépházat se tudom elérni, arról gondoskodott ez a mocsok T-Com! Hogy rohadnának meg a reklámjaikkal együtt.
2011. febr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
gmail még a yahoo-nál is jobb
2011. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
válts citromailre nem fagy nincs túlterhelve reklámokkal és gyors
2011. febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Milyen böngészőt használsz? Használj Firefoxot, telepítsd fel az adblock plus kiegészítőt, ez ki tudja szűrni a reklámnokat!
2011. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!