Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Proxis vs you tube? Légy_szi...

Proxis vs you tube? Légy_szi aki tud seg_ít_sen!

Figyelt kérdés

A you tube- on rengeteg olyan oldal van ahol ezt írja ki:


" A video sony music entertainment tulajdonában álló anyagot tartalmaz, aki letiltotta azt az országodban szerzői jogi okok miatt"


Olvastam olyat hogy PROXI PROGRAMOKKAL ezt ki lehet kerülni, de nem vagyok egy bit szobrász, így ez nekem kínai. Arra rájöttem, hogy ez egy olyan program, ami elfedi a címet, így mivel nem érzékeli hogy MO-ról akarom megnézni, ezért lejátssza.


De honnan lehet egy ilyen programot letölteni, veszélyes-e ez, és hogy hogyan működik? Tudna nekem valaki ebben segíteni? Előre is köszönöm!

(amúgy táncos videókat szeretnék megnézni és a rendszerem linuxos...)


2011. febr. 10. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:

a proxy az egy szerver, amin gyakorlatilag átirányítod az adatfolyamod és nem a te géped látja, hanem proxyt kliensként. A program az csak egy segédeszköz ezt kivitelezni, az igazi művészet proxy-t találni.

Vagy tetvedék lassúak, vagy nem megy át rajtuk a video/zene stream, flash stb. egyszóval csak a szöveget és képeket látod az oldalakon.

Vagy csillió közül 1-1 gyors is és működik is, de arra úgy kell vigyázni mint egy aranytojásra. Meglátják, hogy vér istván 1.0 videót streamel 0-24, hamar kinyírod.

Számodra inkább a hide my ass és társai kellenek, google rá.

Én linuxban nem vagyok annyira otthon, csak felhasználói szinten, ha találsz proxy-t valamelyik tárolóból tuti találsz hozzá programot

2011. febr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az ötletedet, bevált a hide my ass! Egyszerű (legalábbis számomra, ja amúgy elfelejtettem írni: szőke vagyok XD ), nem kell vele kínlódni, állítgatni, telepítgetni, szenvedni vele :DDDD egyszerűen szuper!!!


Jaj, most olyan boldog vagyok, szerintem el sem tudod hinni... vigyorgok, mint a tejbe tök :)


"Én linuxban nem vagyok annyira otthon, csak felhasználói szinten, ha találsz proxy-t valamelyik tárolóból tuti találsz hozzá programot"


Hidd el én még ennyire sem vagyok otthon a linuxban: be tudom kapcsolni, netezek rajta "azt oszt kész" :) működik, nekem ennyi elég volt (legalábbis eddig :) (a mondatod második fele még feldolgozás alatt áll...hopppá....out of memory...syntax error...mint régen a c64en :)))) tároló????? biciklitároló????? :))) na mindegy :)


Még egyszer NAGYON köööössszzziiiii! :))))))))))

2011. febr. 10. 10:52

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!