Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A legutóbb bezárt lapokat...

A legutóbb bezárt lapokat mért nem tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A Chrome böngészőben nem tudom visszaállítani a legutóbb bezárt lapokat. (windows) Ha rámegyek akkor nincs ott semmi. A billentyűkombinációval sem tudom. És ez nem csak 1-2 lap, hanem jóval több, akár előző napon megnyitottak. Ilyen még nem fordult elő velem. És nagyon szeretném visszakapni őket. És nem csak úgy, hogy csak az aktuális lapot, amin éppen voltam, hanem a bal felső nyilakkal tudjak vissza (majd előre) menni a lapok között.


Köszönöm.



#Chrome #visszaállítás #legutóbb bezárt lapok #lapelőzmények
ma 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Bezárt: ctrl+shift+t

az aktuális lap előző oldala: alt+bal nyíl

a böngésző indulásakor nyíljanak meg a kikapcsoláskor nem bezárt lapok: chrome://settings/onStartup Folytatás ott, ahol abbahagyta

ma 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szirty ***** válasza:
A bezárt lapok visszanyitogatása helyett a gyakran látogatott oldalakhoz javaslom inkább a könyvjelző (bookmark) funkció használatát.
ma 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!