Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki tudja az internethez a...

Ki tudja az internethez a hangfalat bekötni?

Figyelt kérdés
vagyis a géphez
2011. febr. 4. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárki. Zöld jack dugó a gép hátulján a zöld aljzatba.
2011. febr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:

Közvetlenül hangfalat nem tusú gépre kötni. Erősítő kell hozzá, vagy eleve aktív hangfalat kell vásárolnod. Ezt kell összekötni, ezt kell összekötni a számítógép hangkártájával, ami egy zöld színű jack bemenet.

Ha aktív hangfalat veszel ahhoz általában adnak kábelt is.

Erősítő esetén jack<-->jack vagy jack<-->RCA kábelt neked kell beszerezned.

2011. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én nem vettem hanem amikor a gépet vettük ennek már 3 éve akkor kaptunk hozzá azt is és van mindenféle vezeték hozzá akkor csak bekell kötetteni de kivel? én pl nem értek hozzá, meg igazából a vége olyan mint a vezeték a falban tehát a vége nincs megcsinálva. én nem értek ohzzá azért kértem a segítségeteket.
2011. febr. 4. 17:29
 4/7 P.O.C. ***** válasza:
Huuhh! A szavaidból ítélve inkább nem nyúlj semmihez! Hanem kérj meg valami hozzáértő ismerősödet.
2011. febr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igazából nem tudom hogy kit kérjek meg nem tudok senki ismerőst.
2011. febr. 4. 17:50
 6/7 anonim ***** válasza:

A számítógéphez csatlakoztatható hangfalak rendszerint ezt a csatlakozót használják:

[link]

3.5" hüvelykes (inch) jack csatlakozó, a rózsaszín a mikrofont, míg a zöld a hangfalat/fejhallgatót szokta jelölni.

Ha nincs csatlakozó a kábel végén, akkor azt rendszerint hifire, hi-fi hangfalra, vagy erősítőre kötik egy arra alkalmas csatlakozóba.

Én azt javaslom, hogy ha mindenféle igényesség nélkül csak netezés szempontjából szeretnél hangot kicsiholni a gépből és nem értesz ehhez, vegyél valamilyen olcsó, de egyszerű hangfalpárost akármelyik tesco/auchan/cora/xyz/stb üzletben, melyet csak csatlakoztatsz a hátsó zöld jack aljzatba és voi'la, lesz hang. A legolcsóbb hangfalakat 1-2000 magyar forintért elviheted és ha márkás, tán még normális (ez nagyon relítv) hangminőséget is kaphatsz.

2011. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát elég durva lenne ha inch lenne. 3*2,54 cm.

inkább maradjunk a miliméternél :)

2011. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!