Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Felhívott a t-mobil ismeretlen...

Felhívott a t-mobil ismeretlen számon hogy tartozom. Ez most igaz?

Figyelt kérdés
Ma felhívott egy ismeretlen telefonszám,és beleszólt egy nő,aki azt mondta hogy a t-mobiltól hív,és hogy bizalmas informácíót szeretne velem megosztani,ha szeretném hallani nyomjam meg az 1-es gombot.Megnyomtam és azt mondták hogy 38.000 ft tartozásom van,de még le se járt az 1 hónapos előfizetésem.De tuti nem a netet léptem tovább hisz az korlátlan,GPS-eztem de az nem kerül pénz be hanem csak netet eszi, ezt a t-mobilba mondták.Szerintetek ez csak átverés?Vagy tényleg ismeretlen számon hív a t-mobil?
2011. febr. 4. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:

.....

pajti. fogod a telefont, bepötyögöt az 1777-et asszem és a tone üzemmódban navigálsz a számlázáshoz és kérded az ügyintézőt oszt megkérded.


de ha gondolod ráteszem a kezem a monitorra és megmondom a tutit, de lehet nem fedné a valóságot.


Amúgy azon agyalok, hogy vajon van e olyan emelt díjas telefonhívás ahol téged hívnak és egy billentyűlenyomással engedélyt adsz e rá, h vonják le a zsét. Lehet, hogy az 1-es gomb lenyomással csináltál magadnak 10ezres számlát, tudakold meg. hívd fel.


és azért írd le, mi volt mert kíváncsi vagyok.

2011. febr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hívd fel őket: 1430 (ha jól emléxem)

A GPS tényleg ingyenes. Ha a net vette le a pénzt akkor az a helyzet hogy az okos telefonoknak szokás maguktól fellépni és frissítéseket letölteni. Ezt általában nem kell kifizetni (ha ezt el akarod kerülni használj APNdroid-ot)

2011. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A tmobil...pontosan így hív ahogy leírtad...ismeretlen számról és megkérdik, hogy most aktuális-e. Úgyhogy valószínű tartozásod van.
2011. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jah 1430, bocs.
2011. febr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Elmondanám, hogy a t-mobil nem hív senkit ismeretlen számról. Mert nem hívhat. HA így tett az nem volt jogszerű. A múltkor engem is felhívtak, hogy a t-mobiltól keresnek, csak pechjük volt mert pont bent voltam mondom a csajnak és ő mondta, hogy kizárt dolog, mert ők nem hívják fel az ügyfelet ilyen témában, szám nélkül meg pláne nem. De hívd fel őket és kérd le az egyenleged aztán kiderül. Írd meg kérlek, mert kíváncsi vagyok rá!
2011. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát dehogynem.X éve előfizető vagyok,és párszor volt már elmaradásom.A 3o napon túli(vagy közeli?) elmaradásoknál egy,mobitelefonon Ismeretlen v.magántelefonszámról közlik az egyenleginformációt,pont úgy,ahogy a kérdező írta. Sajna,mindig nekik volt eddig igazuk,no,de én azt tudtam is,hogy éppen "halasztom-e" a számlám befizetését.
2011. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lényegtelen miről hív,ha csaló lenne nem rögzítő beszélne,és nem arra kérne hogy fizess a t-mobile felé,met nyilván saját zsebét akarná tölteni,nem azért szarakodik hogy a t-mobile-nek több legyen.
2011. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké,megvan a probléma csak annyi volt hogy alapból tartoztam 21.000 ft-al amit ma fizettem be,és még + 17.000 ft-nak számitották az előfizetés díját,aminek a számlája csak 2 hét mulva kellett volna kijönnie.Azért rájuk szóltam hogy ok nélkül ne hívjanak fel hisz tartozása csak akkor van az embernek amikor még nem fizetett ki valamit...
2011. febr. 4. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!