Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vásároltál már a 10forintert.h...

Vásároltál már a 10forintert.hu oldalon? Meg is kaptad?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel, hogy ez valós oldal e.
2011. febr. 4. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
ez engemet is érdekelne :)
2011. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még jót nem hallottam arról az oldalról. Sokan panaszkodnak fórumokon, hogy veszik a krediteket, végül senkié sem a termék.
2011. febr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

licitálni kell, nem webáruház.

Veszel x db Bidet X FT-ért és már licitálhatsz is.

Nyilván több ember licitál egy adott termékre így az nyeri aki utoljára licitál.De ez nem ien egyszerű mert licitáláskor hozzáad még x másodpercet és úgy tűnhet h sose ér véget a licit, legalábbis addig még be nem hozza az árát.

És az is biztos h úgy van megcsinálva az egész h megérje nekik.

A nyertes nyilván olcsóbban jut a termékhez, de ha az összes felhasználót nézzük aki akkor licitált, akkor sztem bőven meghaladja a termék árát, legalábbis csak ekkor érné meg működtetni.

2011. febr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eszmefuttatást. Majdnem jól sejtettem. Bakker milyenek. Igazad lehet, söt biztos van. Hiába veszek meg mondjuk egy 10.000-et érő valamit 7.000-ért ha közben mindenki licitálgat és használják a krediteiket(azaz fogy a pénzük feleslegesen). Köszi, én biztos nem próbálom ki. Maradok az ingyenes licites oldalakon, kreditmentesen.
2011. febr. 4. 21:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!