Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Képgép-re feltöltöttem egy...

Képgép-re feltöltöttem egy képet, hogy tudom letörölni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó de abból nem tudom meg xd
2011. febr. 2. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:

A Szolgáltató nem naplózza a felhasználók tevékenységét, és semmilyen személyes adatot nem tárol a felhasználókról, se IP címet, se email címet.

A felhasználók azonosítása cookiekkal történik, amit a felhasználó letilthat, viszont ez esetben a Szolgáltatás bizonyos részeihez előfordulhat, hogy a felhasználó nem tud hozzáférni.


A Szolgáltató a hozzá beérkezett értesítések alapján eltávolíthat tartalmat a Szolgáltatásból.


Amennyiben szeretnél egy képet eltávolíttatni a képgépről, és Te voltál a kép feltöltője:

Feltöltéskor kaptál egy HTML kódot azt kell megadnod az alábbi e-mail címen, és kérned a HTML kódhoz tartozó kép törlését!

Az email címünk, ahová a fentiek tudomásulvétele után,

kép törlésével kapcsolatban írhatsz: info @ kepgep . hu

2011. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!