Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kinek mi a véleménye a Drávane...

Kinek mi a véleménye a Drávanetről?

Figyelt kérdés

Most egész jó az internet ára, és az érdekel még hogy kinek mennyi idő alatt szerelték be (ez fontos mert 30 munkanap a garantált ami elég sok), gyorsak voltak, volt-e velük gond? Az igényelt internet hozta-e az elvárt sebességet? stb.


köszönöm a válaszokat


2011. febr. 1. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk ők voltak másfél évig a netszolgáltók és semmi rosszat nem tudnék rájuk mondani,teljesen úgy történtek a dolgok, ahogy elvárható volt. Amikor azt mondták,hogy a jövő héten megyünk szerelni, akkor jöttek is , a netjük olyan mint bárki másé,ha volt néha üzemzavar akkor azt igyekeztek minél előbb kijavítani,stb. Szóval csak nyugodtan köss velük boltot.
2011. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egy inkorrekt bagázs az egész. Átverik, lehúzzák az embereket.


Egy darabig nálam is rendesen működött, aztán napokra elment a net. 2 hónapon keresztül telefonálgattam nekik, de nem oldották meg, sőt lecsökkentették felére a sebességet.


Mondták, hogy írjam meg a felmondónyilatkozatot, hogy ne kelljen kötbért fizetni, majd pár napra rá jött a telefon, hogy nem mondhatom fel..


Utána mondtam, hogy nem fogok ilyen szemét rossz internetért fizetni.

Másnap felhívnak, közlik az elején, hogy rögzítik a beszélgetést (vajon miért), majd rá próbálnak beszélni, hogy tegyek szóbeli nyilatkozatot, hogy fizetem továbbra is a havidíjakat nekik.

2012. jún. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!