Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van Tesz-veszes, Vaterás...

Van Tesz-veszes, Vaterás köztetek?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy kell feltölteni a Tesz-veszen, ha a vaterán is meg szeretném hirdetni.

Ha újra indítom az aukciót,akkor látom be lehet jelölni a vaterát is,de ha simán kezdem feltölteni nem látom hol kell.


2011. jan. 21. 07:26
 1/2 anonim válasza:
Én a vaterára töltöttem fel pont tegnap egy pár terméket, és a legvégén kérdezi, hogy jelenjen-e meg a tesz-vesz-en is. Ha azt kipipálod, akkor mindkét oldalon megjelenik.
2011. jan. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A Vaterára még soha nem töltöttem fel csak a Tesz-veszre.S régebben kért valami bankszámlaszámot meg,hogy fizessek be valami 100 ft-ot?Nem emlékszem már pontosan az összegre.Ha nem fizetem be azt az elején,akkor nem is tudok feltölteni?Vagy ez már megváltozott,mióta egy lett a kettő?
2011. jan. 21. 08:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!