Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom megnyitni a...

Miért nem tudom megnyitni a firefoxot? (KÉP! )

Figyelt kérdés

[link]


Állandóan ezt írkálja ki és már a t*köm tele van ezzel. Semmi nincs megnyitva, fogalmam nincs milyen folyamatról beszél, nem is értek hozzá.


Légyszives csak az írjon, aki valami hasznosat tud hozzáfűzni. Előre is köszönöm!


2011. jan. 16. 17:03
 1/5 anonim válasza:

Üdv!


Ez már velem is szokott előfordulni. Ilyen esetben nyisd meg a Feladatkezelőt, menj a folyamatok menübe, ott keresd ki a firefox.exe -t és állitsd le a folyamatot. Igy már kellene mennie

2011. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, hogy "mi az a folyamatkezelő", akkor egyszerűen jelentkezz ki és be a fiókodba, vagy indítsd újra a géped.
2011. jan. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szokásos Firefox rigolya. Nem szoktam vele sokat szórakozni, újrainditás és kész.
2011. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi az 1. válaszolónak ez bevált ;)
2011. jan. 16. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg többször is összeomlott a Firefox, a törölt .temp fájlokban megnéztem, mi a gond. A Shockwave bővítmény okozta, azt letöröltem a Programok telepítése, törléséből és újat töltöttem le. Azóta nem szórakozik.
2011. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!