Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem lehet megnyitni a...

Miért nem lehet megnyitni a mozilla firefoxot?

Figyelt kérdés
Elíndítom, és mintha már be is jönne az ablak, hirtelen bezár. Újratelepítettem, de így is ugyanazt csinálja.
2010. máj. 15. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Bugos és összeomlik. Töröld le mindenhonnan és telepítsd újra. [link]
2010. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenhová beírja magát, nehéz letörölni, az nem elég, ha csak az ikont törlöd. Vezérlőpult/Programok hozzáférhetősége és alapértelmezései/Programok telepítése, törlése. Innen és a C:/Program Files-ból is töröld. Futtasd le a Ccleanert. Aztán amikor kész, akkor telepítsd újra.
2010. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem kb. fél éve volt ilyenem, de a Total Commander is ugyanezt csinálta. Akkor egy bizonyos COMBOFIX programmal tudtam megoldani a problémát. Járj utána, szerintem segíteni fog, kísértetiesen hasonlít az én esetemre.

Meg még nézd meg ezt is:

[link]

2010. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Így lehet a Firefoxot teljesen eltávolítani.

[link]

2010. máj. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A combofix ne jött be, ezért teljesen eltávolítottam a firefoxot és úgy tettem újra. Így már jó.
2010. máj. 16. 20:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Google Chrome-mal gyűlt meg a bajom, én is letöröltem mindenhonnan és újat tettem fel.
2010. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én Mozillám is bugozik, de csak a Total Commanderben látszik ez a Temp fájlok között (plugtemp). Ráfrissitettem, nem új telepítés, kénytelen leszek lecserélni.
2010. máj. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!