Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Közületek ki törölte már...

Közületek ki törölte már magát facebookról?

Figyelt kérdés
Én tervezem, mert nagyon elegem van belőle, hogy napi 4-5 órát elvagyok vele!
2011. jan. 13. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"becses" személyem, sajnos már csak akkor amikor rendszeresen tele lett azon az email címemem a postafiókom, amivel csak ODA regiztem spam-okkal.

De a facebook profil megszüntetés után, is még hónapokig jöttek a kéretlen reklámlevelek, a világ minden tájáról....

2011. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fb-n vannak olyan lehetőségek amivel ki lehet venni az értesítéseket (hogy az email címeden ne jelenítsen meg semmi)

Egyébként szerintem csak függeszd fel magad és ha még kéne egyszer akkor az ott lesz :)

2011. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Egyébként szerintem csak függeszd fel magad és ha még kéne egyszer akkor az ott lesz :)"

Szerinted...


Több mint 1,5 éve már, hogy TÖRÖLTEM a fiókom, és csak most próbálkoztam újból (a Te állításod megerősítése vagy elvetése céljából) a felhasználó nevemmel és a jelszavammal belépni.

Az eredmény:

[link]

2011. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én töröltem magam, és büszke is vagyok kivételesen magamra, hogy töröltem magam róla:-)
2011. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tavaly februárban töröltem magam, mivel már a hottentotta öreg néni is bejelölt ismerősnek és állandóan jöttek ezek az email-címemre, napi 20-30 is. De azóta is kapok időnként meghívókat, sőt olyan email-címemre, amellyel soha nem regisztráltam a Facebookra. Vagyis látszólag törlöd csak magad, mert ha belépsz az eredeti email-címmel és jelszóval, megint aktivizálja a fiókodat. Közösségi oldalak, mint olyanok.
2011. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem is vagyok regisztrálva mert hidegen hagy:D
2011. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a faszkbuksz egy fkszság
2011. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Sztem is egy nagy sz@r. Nekem sincs, és nem is lesz. ^^
2011. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rendkívül erőszakosan nyomul, böngészés közben akkor is bejönnek a sütijei, ha semmit nem nézek a Facebookon. Sőt, egy progikat le se lehet tölteni a CHIP oldaláról, ha nem vagy fent ezen a vacakon.
2011. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Hivatalos okmányokat kizárolag csak a faxszbuckon fogadunk el!


Nemsoká bekövetkezik

és jőn a DOBOZ társadalom

2011. ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!