Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 15 megás netem van, a speedtes...

15 megás netem van, a speedtest. Neten mérva csak 4,7 miért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 18:47
1 2
 11/12 anonim válasza:
A speedtest elvileg a legpontosabb az összes között, nagyon is lehet hinni neki, mindig ugyanannyit mér, mint a t-home belső hálózati tesztje. Nekem úgy volt, hogy négy megás netről nyolc megásra kértem magam, de a speedtest mindig csak max 4-et mért. Azt mondták rá az enternetnél, hogy nem tud többet nálunk a hálózat, aztán egy év után kiderült, hogy elfelejtették átállítani 8 megára az elérésemet. Jó mi? Aztán végül nem nyolcra, hanem tízre vitték fel, mert nyolc már nincs, de most speedtesttel mérve mindig megvan a tíz, de inkább a 11. Ehhez cseréltek egy modemet, mert a régi nem tudta volna a tíz megát. Nem lehet, hogy ez a baj nálad? Max 1300k-val töltök le, és 52-vel fel, de ez mindig megvan.
2011. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Néha pontos a speedtest, néha nem.

Amikor nem, akkor gondolom épp csúcsidő van, és nagyon sokan próbálják egyszerre mérni, és így nem pontos.

Most pl. pontos, pár hónapja meg nem volt az.

2011. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!