Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám pendrive-ra...

Hogyan tudnám pendrive-ra lementeni azt a dokumentumot?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy egy igen nagy terjedelmű, msn naplózott beszélgetést szeretnék kiírni pendrive-ra,de nem megy.Már próbáltam nem is tudom,hány féleképpen, de a végeredmény az,hogy nincs rajta a dokumentum.Addig eljutok,hogy rárakom a pendrive-ra, de mikor leellenőrzöm,hogy tényleg rajta van-e,akkor nem nyitja meg, mindig valami olyasmit ír ki,hogy az XPL vagy XML lap (már nem tudom bocsi) nem jeleníthető meg.

Segítsetek légyszíves, hogyan tudnék kiírni msn beszélgetést?


2011. jan. 6. 06:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen rá kell másolni a fájlokat a pendrivera (másolás-beillesztés). Ha már a megnyitott eszköz mappájában ott van a fájl, akkor készen vagy, ennyit kell csinálni.

Az nem a másolás vagy pendrive hibája hogy más gépen hibát kapsz megnyitáskor, maga az adat átkerült és felhasználható. A másik gépen kell olyan programnak szerepelni ami képes megnyitni az xml dokumentumokat, mert csak a megnyitáskor írja a hibát. Jó ha van a gépen Microsoft Office programcsomag, általában az tartalmazza az xml-olvasót is.

2011. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes válasz, fogadd meg!
2011. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a választ mindkettőtöknek !


de ugyanúgy csináltam,ahogy le lett ide írva (másolás-beillesztés),rajta is volt ugye a pendrive-on,csak megnyitásnál nem volt mejeleníthető.de mint irtad, hogy jó ha van microsoft office csomag a gépen...nos..az égen minden program van ezeken a gépeken.microsoft office csomagok alap dolgok,de még ennek keretén belül sem nyit meg semmit. talán a microsoft office word-be volt valami szöveg, de az egy összefüggéstelen,kinai irás volt körülbelül. szóval ugyanott vagyok,mint tegnap sajnos..még mindig nem lehetett kiírni az msn szöveget :(

2011. jan. 7. 01:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Az XML-fájlokat elsősorban az Excel használ, de netes dokumentumként az Internet Explorer tudja még megnyitni. Próbáld ki az Explorert, arról azt írták hogy rendelkezik beépített xml-támogatással, azaz a kódsorból ki tudja fejteni a normális szöveget.
2011. jan. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
an én gépemen mozilla van,és kiírtam a pendrive-ra a szöveget, majd átraktam anyukám gépébe,ahol internet explorer van, de úgy sem ment..azt írta ott is,hogy az xml lap nem jeleníthető meg..nem hiszem el, hogy egy nagy terjedelmű msn beszélgetést ne tudjak kiszedni a gépből :((
2011. jan. 7. 21:06
 6/7 A kérdező kommentje:
* az én gépemen
2011. jan. 7. 21:06
 7/7 sergio ramos válasza:
Be dugod a pendrivét rámész hogy folytatás vizsgálat nélkul mappa meg nyitása a fájlokhoz és készen vagy
2012. dec. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!