Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan töltsek FLV fájlt...

Hogyan töltsek FLV fájlt flashvideóból az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ilyet már csináltam de ezeknél a videoknál nem találom az FLV fájlt. A forráskódban benne van, de csak magát a lejátszót tudom letölteni. 5let?

Az oldal:

[link]


2009. jan. 28. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
RealPayer-rel megnyitva van olyan lehetőség, hogy letölthesd.
2009. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem sikerül akkorsem azt szedem le. Itt egy forráskód:

[link]


De konkrétan az flv-t továbbra sem tudom elérni

2009. jan. 28. 14:00
 3/13 anonim ***** válasza:

Télleg nem megy...

Kis turpisság van benne ahogy látom, mert .swf-re rakták az .flv. Így nehezen megoldható. (Szerintem.)

De kicsit gugliztam, mert bosszantott, hogy nem. =)

Itt van 3 rész: (kb. mind 1 órás lehet az első alapján, amit lehúztam)

[link]

2009. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem HyperCam2 programmal sikerült, de nem túl elegáns megoldás. Érdekelne a jó módszer, ha lehet...köszi!
2009. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A honlap segítségével 3-mal kevesebbet kell felvenni HyperCammel. :D El akartam kerülni, de így csak az marad. Hosszú, de hatásos.
2009. jan. 29. 17:49
 6/13 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm a felvetéseket!
2009. jan. 29. 18:44
 7/13 anonim ***** válasza:
Arra viszont én nem jöttem rá, a forráskódot, hogy sikerült megtalálnod..légyszíves mondd el! Ez alapján ha megnyitoma filmet a GOM Playerrel, szebb képet kapok sokkal. Nem tudom miért... Ha már Hyperrel megy csak, a GOM-ról szebben lehet levenni a filmet...
2009. jan. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Firefoxban (2.0.0.20): Nézet/Oldal forrása


Internet Explorer-ben (6-os): Nézet/Forrás


Vagy jobbgomb az oldalon és Firefoxban a kijövő menüben ott van az ,,Oldal forrása", Internet Explorerben ,,Forrás megtekintése"


Mivel nem nagyon vannak keretek az oldalon, így még egyszerű is volt.

2009. jan. 30. 10:58
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor valami nálam nem klappol, mert eddig én is így néztem meg a forrást, viszont FF-ben IE-ben is, egy lap jön elő tele írva mindenféle dologgal(<sript...meg ilyesmik), nem a szokásos...ezért kérdeztem...

Vajon mi hibádzik nálam...más oldalakon simán megtudom nézni a forrást, itt nem...és a jobb gombra FlashPlayer menü jön elő...

2009. jan. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Előzőre:

Megnyitod a kérdésben szereplő linket-> kijelölöd pl. a dátumtól a képig-> "kijelölés forrásának megtekintése"-> megkeresed az .flv végűt, aminek http az eleje (ez a leghosszabb) és bemásolod a címsorba.

2009. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!