Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MP3-mat honnan töltsek le?

MP3-mat honnan töltsek le?

Figyelt kérdés

Csak 1-1 számok érdekelnének, nem albumok.

Fent vagyok sok torrent oldalon, de ott csak teljes albumok vannak, amit meg én keresek azok gyakran csak single-k és még nincsenek is albumon.


Régebben 4shared-et használtam, de elég idegesítő, hogy folyton várnom kellett és a várakozási idő csak egyre nőtt.


2011. aug. 4. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
ki lehet jelölni, hogy ne a teljes tartalmat töltse le csak bizonyos dolgokat...
2011. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem lesz másik a You Tube nem lesz jó? :D
2011. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Partial Seed-et nem szeretem, meg az úgy már túl bonyolult lenne, hogyha hirtelen 20 számot akarok letölteni.


Most nézzünk el attól, hogy fent vagyok torrent oldalakon, egy teljesen új felhasználó vagyok aki most találkozott elsőnek a Zinternettel, neki mit ajánlanátok.

2011. aug. 4. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
melyik dalok kellenének,hátha megvan valamelyikünknek,azt elküldjük neked
2011. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez nem jó megoldás, mert hosszútávra kéne egy oldal, hogyha találok valahol egy jó zenét, akkor azt le tudjam tölteni.

Mindig meg nem írhatok ide, hogy küldjetek zenét.


Google-vel kerestem oldalakat, de annyi szemetet találni, hogy az használhatatlan.

2011. aug. 4. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!