Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van a myvipel? Miért irja...

Docsikah kérdése:

Mi van a myvipel? Miért irja azt ki, hogy törölt, vagy nem létező felhasználó? Valakinek rendesen megy az adatlapja, de nekem ki sem jön. Azt irja ki, hogy változtassam meg a lakhelyemet és a tartózkodási helyemet.

Figyelt kérdés
Megváltoztattam és el is mentettem. Persze ezután ugyan ugy maradt, nem jön ki az adatlapom. Miért van ez???
2011. jan. 3. 03:06
 1/4 anonim válasza:

Heló :O :O Ezt nem hiszem el! Nekem is ezt csinálja! Írtam is egy levelet a myvip szerkesztőségnek!


"Tisztelt szerkesztőség, myvip csapat!

Ez nem lehet igaz,hogy már megint baj van a myvip-el!

Meg mondanátok nekem, hogy hogy lehet az hogy eddig semmi baj nem volt vele, most meg ha belépek,kéri a lak- és a tartózkodási helyemet???.....eddig oké, de amikor beütöm,bár nem tudom miért kéri, beadja a kezdő lapot,tehát a myvip kezdőlapot a fényképemmel, ahol lehet az üzenőfalra írni,egyszóval belép.Eddig stimm....Rá kattintok az adatlapomra,és azt írja ki,hogy törölt vagy nem létező felhasználó.De tudjátok mit?Nem is érdekel ez az egész,mert feltörni biztos nem törték fel,biztos forrásból tudom,amúgy is ha valaki törölte volna az adatlapomat arról tudnátok...mivel csak is a segítségetekkel tehetik meg...

Na mindegy nem is érdekel, a következőt szeretném kérni...egyszer és mindenkorra töröljék a regisztrációmat,mert hiába az van kiírva hogy törölt vagy nem létező felhasználó vagyok, be tudok lépni ,meg magyarázhatatlan okból!De ettől függetlenül nem tudom használni,és minden belépéskor,tehát nem csak egyszeri,hanem minden belépéskor kéri a lakhelyet és tartózkodási helyet!

Én nem szeretnék kínlódni vele, töröljék ki a kalácsba!Amúgy szeretnék mondani még valamit,ami valószínű és sajnálatos módon az egyik fületeken be megy a másikon meg ki.El mondtam már 10 szer szerintem,hogy a helyett hogy újítanátok a myvipet meg tuningolnátok, kicsit selejtezhetnétek már embereket!Én nem értem halljátok hogy mi ebben a nehéz.Szerkesztői vagytok a myvipnek, miért nem dolgoztok kicsit azon hogy a hamis embereket le takarítsátok a myvipről??Akik például több mint egy hónapja nem léptek be és igazolvány kép sincs, miért engeditek meg hogy fent maradjon, bezzeg azt észre tudtátok venni amikor a két unoka húgomnak az anyukája, csinált a két kis lánynak egy darab közös myvipet,és azon nyomban mint a villám,töröltétek a regisztrációt!

Ha azon lenne az agy járásotok, hogy ne b....kódjon a myvip többet és selejteznétek, hgyjétek el hogy ez is nagyon gyors lenne.A közösségi oldalak tudjátok hogy van sorba gyorsaságra és minőségre? Az első helyen áll a Face Book....na ezt a közösségi oldalt nem fogja lenyomni se a myvip se az Iwiw!A második a myvip, és aztán az Iwiw...Jó lenne ha csinálnátok mostmár valamit, nézzétek meg hogy az én adatlapom is hogy bedöglött...pedig tényleg semmit nem csináltam vele és más sem....Na jó, egy kérésem lenne....töröljétek a regisztrációmat!a szükséges személyi igazolvány hozzá akkor írjátok meg csak essünk már túl rajta....én maradok a Face Booknál...Bravo myvip.....ez nagyon idegesítő...

Viszlát!"

2011. jan. 3. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Megint én vagyok : Nah, kínomban ezt küldtem el nekik....kajak felbaszta az agyamat.Tesómnak működik, nekem nem...mi a a f...szomat csináltak a myvippel... ? Rohadna meg az egész szerkesztőség....annyi eszük sincs hogy selejtezzenek hamis felhasználókat vagy olyanokat akik nem léptek be régóta,és nem is fognak nagy valószínűséggel....körülbelül több ezer emberrel kevesebb lenne , de lehet hogy fél millióval--, ...túlterhelt lett a myvip, nem ér egy forintot sem.....
2011. jan. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
micsoda problémák..
2011. jan. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Törölni biztos nem fognak senkit, mivel az oldal önkényesen nem távolíthat el olyan tagot aki nem vét a szabályzat ellen. Mindenki csak saját akaratából hagyhatná el az oldalt, mert azt senki nem tudja ellenőrizni hogy egy tag szándékosan nem lép be, vagy csak ideiglenesen nem használja. Most ha mindenki törlődne egy inaktív hónap után, akkor elég nehéz lenne mindig újra és újra regisztrálni.


Másrészt a terhelés sosem a felhasználók összmennyiségéből adódik. Te is azt írod hogy a sok emberrel van a baj, a lánclevelek is erre fogják a lassúságot. Ha van kétmillió tag, amiből egymillió nem aktív, akkor az a nulla oldalletöltés mitől terhelne bármilyen szervert? Ha mindenki belép és használja az oldalt, az jelent bármilyen szintű terhelést, és csak az aktív tagok képesek egy oldalt belassítani.


Harmadrészt el kell olvasni az oldal felhasználói szabályzatát, ha te bejelentkeztél valahova, akkor azzal el is fogadtál minden szabályt és funkciót amit az oldal tartalmaz. Ha nem fogadod el a szabályokat, akkor csak annyit tehetsz hogy az oldalt nem használod, vagy törlöd magad. Az viszont ismét csak saját akaratból történik, neked kell lenyomnod a végleges törlés gombot, nem pedig egy üzemeltetőt kérve.

2011. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!