Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen jó oldalakat szoktatok...

Milyen jó oldalakat szoktatok nézegetni abban az esetben, ha túl kevés időtök van valami konstruktívat csinálni, viszont túl sok simán csak bámulni a falat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 07:12
 1/5 vagyokakilehetek ***** válasza:
64%
olyankor beszélgetek a szeretteimmel, iszok egy pohár finom bort, elintézem az itthoni teendőimet, kimegyek a kertbe levágom a füvet meglocsolom a virágokat elolvasok egy keveset a könyvből amit olvasok épp vagy bármi mást de ha kevés az időm akkor minek ücsörögjek a gép előtt??
2010. dec. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló!

Értékelem a fáradtságot, hogy válaszoltál a kérdésemre. Mindazonáltal hozzáfűznék pár dolgot a válaszodhoz. Így talán más fényben látod a kérdésemet.

Momentán odakint maximum csak hógolyózni lehet, ahhoz meg már egy kicsit nagy vagyok. Mostanság - és még egy darabig - egyedül vagyok, nincs kihez szólnom, esetleg csak MSN-en. A legtöbb könyv amit olvasok, szintén a gépemen van fent, így olvasni is csak a gép elé tudok odaülni. Borozgatni, pedig netezés közben is ugyanúgy lehet. Mindezek tükrében tehát, ha van az embernek 15-20 perc szabadideje, amennyi idő alatt semmi komoly dologba nem érdemes belefognia; de adott előtte egy számítógép és a net, akkor milyen oldalakat érdemes megnéznie, amik lekötik az adott időre?

2010. dec. 21. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a hírportálokat kedvelem és ezt az oldalt.
2010. dec. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
facebook-ra töltök fel képeket, nézem értesítéseimet, van mikor felugrok még ennyi időre is wowozni
2010. dec. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyetértek a Facebook-kal vagy a Chat-et tudom még ajánlani. Vagy youtube-ozz!
2010. dec. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!