Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » PontPark felhasználók! Meddig...

PontPark felhasználók! Meddig érdemes hirdetéseket nézegetni, s pontot gyűjteni, ha csak az oldalt üzemeltetőknek van haszna belőle? A vásárban csak reménykedhettek, mert nem úgy néz ki, hogy lesz vásár egyhamar.

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Türelem pontot terem. Én várok, és majd csak lesz valami.

Ha meg nem, csak egy kis időt buktam el. Akkor viszont lehet őket minden létező helyen "perelni", meg anyázni is.

G.

2011. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


Erre a kérdésre vajon miért nem érkezett egy válasz se?

2011. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Kamu az egész.... Semmi értelme, mi "m@rhák" csak az ő malmukra hajtjuk a vizet, nekik van, nekünk pedig nincs hasznunk belőle.
2011. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
rohandjon meg mindenki aki ittvan -.- nem kamu
2011. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

engem az idegesít, hogy több, mint 1 éve vagyok fent, közel 7ezer pontom van, eddig 1 vásáron sem voltam jelen, mert hagy gyüjtsek/hagy nézelődjek alapon...

aztán már eltelt 1 év, és kb 10 ember küldte be a fotót, hogy ezt kapott meg azt kapott, ja és ezek kb ilyen pár ezer ft-os kis ajándékok, nameg van egy macbook, ami ugyan drágább, de abból is csak pár kép van fent több állásból lefotózva...

nem értem a dolgot!

- ha 20ezer lájkoló van, akkor mégtöbb a napi hirdetésolvasó tehát pongyüjtő is!

- namost ugye, azt irták, hogy 1 perc alatt elvittek minden terméket a vásáron, ami több száz terméket jelent, ebből mértnem került fel új fénykép? (az elmúlt vásár alkalma után)


viszont öröm az ürömben, hogy fejlesztik a pontpark 2.0-át, ami nem kis meló! ha kamu lenne, mért foglalkoznának a fejlesztéssel???


egyszerüen nem látom át :S

2011. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A Pontpark 2.0-át tavaly október óta fejlesztik. Elég régen csinálgatják, de sose lesz készen.
2011. júl. 30. 19:01
 7/13 anonim válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 13:24


Te is itt vagy... :DDD


Amúgy nem tudom mit pattogsz itt, vettél már vásáron valamit? Egyáltalán részt vettél már vásáron? Nem tudom mit kell nyalni a segg*ket ennyire.. :D

2011. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

"rohandjon meg mindenki aki ittvan -.- nem kamu"


Mutass egy embert aki tényleg nyert már valamit! Ha nem tudsz nyertest mutatni, akkor rohadj meg!

2011. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
na.oké minnyá lefényképezem xbox 360-t amit onnan kaptam-.-
2011. aug. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 08:22


Melyik vásáron vásároltad az XBOX 360-at? Ahhoz jó sok pontodnak kellett lennie.

2011. aug. 5. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!