Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amikor torrent klienssel...

Tamasoft kérdése:

Amikor torrent klienssel letöltök, nagyon sokszor megszakad az internetem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

- UPC szolgáltató

- Netgear router

- Portforwading beállítva

- Utorrent kliens (titkosítás bekapcsolva)

- Feltöltéssel nincs gond, csak annyi hogy nagyon nem egyenletes a seed.


2010. dec. 17. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A routered mennyire melegszik?


Csak azért kérdezem mert nekem volt egy smc routerem ami ugyan ezt a hibát produkálta. Torrent nélkül tökéletesen működött a net, akkor is ha teljes sebességgel töltöttem mondjuk ftp-ről le, vagy fel.

Viszont amint elkezdtem torrentezni, 2-3 óránként megszakadt a kapcsolat, de volt hogy félóránként. Aztán megfogtam a routerem... Iszonyatosan melegedett, mert nem tudta kezelni a torrentkliens sok-sok le és feltöltési szálát.


Lecseréltem a routert, azóta nincs ilyen problémám.


Még úgy tudnád kideríteni, hogy a router a hibás, ha a netet ideiglenesen egyből a gépedre kötöd, és úgy probálsz torrentezni. Ha nem szakad ott jó pár órán keresztül sem, akkor a routert kell cserélned. Ha akkor is fennáll a hibajelenség, akkor a netszolgáltatódat kell vezgálnod.

2010. dec. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet, lecsekkolom!
2010. dec. 17. 22:37
 3/4 anonim válasza:

Én nem használok routert, de pont ugyanez a problémám...

UPC + torrent --> leáll a net.

Időnként újraindul magától, de legtöbbször resetelem a modemet:(

Próbálkoztam már sávszélesség korlátozással, de nem ér semmit, PC-m meg gyakorlatilag másik már mint mikor elkezdte ezt, de semmi változás.

2010. dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nálam a sávszélesség korlátozás megoldotta a problémát, köszönöm! Itt a router volt a ludas.
2010. dec. 27. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!