Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítség, farmeramával kapcsol...

Segítség, farmeramával kapcsolatos (? )

Figyelt kérdés

Nos, ma be akartam lépni a farmomra, de nem sikerült. Próbálgattam, de aztán ráhagytam és megpróbáltam belépni egy barátnőm farmjába (tudom a jelszavát) oda persze beengedett. Megint megpróbáltam a sajátomat, de nem sikerült, visszalépek a barátnőm farmjára, gondoltam, akkor azt fejlesztgetem, a szomszédoknál viszont észrevettem egy olyat, akit még nem láttam. Belépek egy másik barátnőmhöz is, ott is ott van a szomszédjainál és akkor rájöttem, hogy valaki megváltoztatta a nevemet O.o

Ez mégis hogy lehet? Hogyan szerezzem vissza? :(


2010. dec. 14. 15:12
 1/3 anonim válasza:
Mivel csak úgy tudja megváltoztattni az adataidat , hogy tudja az e-mail címedre a jelszót akkor valaki olyan lehetett akinek mindent elmondtál!! Gondolkozz!
2011. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Senki nem tudja az e-mail címem jelszavát.
2011. jan. 3. 21:21
 3/3 anonim válasza:
akkor nem tudom ki lehetett.... A barátnőid se tudják?? vagy nem lehetr , hogy rosszul írtál be jelszavat vagy valamit ??
2011. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!