Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ellenérvek a Facebook- kal...

Ellenérvek a Facebook- kal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mindenki oda-vissza van a Facebook- kal, hogy milyen szuper, van rajta chat, egyszerű kezelni, stb. Sajnos én is rákattantam, ezért szeretném törölni az adatlapomat.

A kérésem az lenne, hogy mondjatok (akár személyes) negatív tapasztalatokat a Facebook- kal kapcsolatban, gondolok itt ilyenekre;


[link]

[link]


Illetve, hogy miért jobbak más közösségi oldalak, és hogy számotokra miért hasznos a Facebook!

Válaszotokat előre is köszönöm!!!


2010. dec. 6. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan, mint a wow, csakhogy a facebook éppen női játék.
2010. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem beleírni a leírásba, hogy azért szeretnék ennyi negatívumot, hogy rászánjam magamat a profilom inaktiválására!
2010. dec. 6. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt, hol nem volt egy gyerek, aki ezen hencegett a lebukott ZH-jával, a tanár egyből pótZH-ra küldte a teljes telephelyet.

Állítólag kiiratkozott a kérdéses gyerek, nehogy nyilvánosan meglincseljük az egyetemen...

2010. dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Leendő főnököd megnézi az adatlapod, meglátja rajta a hülye haverod által feltöltött szilveszteri képet, amin meg is jelölt, és nem éppen nem szomjasan az asztal tetején félmeztelenül, egy üveg Jägerrel a kezedben szédíted az épp aktuális barátnődet! Szerinted alkalmazni fog?
2010. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az szép... :O
2010. dec. 6. 19:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már eleve azért sem tetszik az egész, mert mindenki rávan kattanva h "HÚDEMENŐŐ"...szerintem hülyeség az egész, a myVIP, iwiw sokkal többet ér...én kb. 3x léptem be haverom felhasználóján, hogy megnézzem milyen...eleve az se tetszett, hogy a fele angol fele magyar az oldalnak, és szerintem nagyon bonyolult az egész oldal, a myVIP sokkal érthetőbb, rendezettebb. Pl. ki jött valami ablak, hogy bejelölt ez meg az, és az egyik lehetőség magyarul volt a másik angolul. Ha nem lenne más magyar nyelvű közösségi oldal én inkább angolra regiznék mint erre.
2010. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Haverommal már csak F**zbúknak hívjuk :D
2010. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!